ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://gromconsult.korosten-rada.gov.ua/uk
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Заступник міського голови Синицький Олександр Петрович

 

Синицький Олександр Петрович 

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради по реалізації державної політики у галузях освіти, соціального захисту, охорони здоров’я, культури і спорту, сприяння діяльності політичних і громадських організацій

11512, Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського 22

 


    Забезпечує реалізацію державної політики в галузях освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, фізкультури і спорту, молодіжної політики.
    Організовує контроль за епідеміологічним станом, дотриманням правил санітарної охорони на території міста, наданням медичної допомоги населенню та його оздоровленням, харчуванням дітей та підлітків у освітніх та дошкільних закладах міста.

    Сприяє діяльності творчих спілок і колективів, молодіжних, дитячих та інших громадських організацій. Забезпечує у межах повноважень виконавчих органів міської ради виконання законодавства щодо національних меншин, про свободу совісті та релігійні організації щодо всебічного розвитку та функціонування української мови, як державної.

    Координує діяльність товариств з охорони пам’ятників історії і культури, любителів книги, міської редколегії “Реабілітовані історією”,  міського краєзнавчого музею, Товариств Червоного Хреста та Сприяння обороні України, інших громадських організацій.

    Організовує співпрацю із місцевими, регіональними, загально-українськими релігійними та громадськими організаціями, та об’єднаннями громадян.

    Відповідає за роботу: управління праці та соціального захисту населення; відділу освіти; відділу культури і туризму; відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту; Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;  служби у справах дітей.

    Координує  та спрямовує роботу по здійсненню державної політики в галузі охорони здоров’я на території міста центральної міської лікарні, міських поліклінік, санепідемстанції,  установ та закладів ветеринарної медицини.
Координує співпрацю з обласним міжрайонним діагностичним центром, обласною комунальною установою «Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці.

     Контролює і координує діяльність центру «Віра, Надія, Любов», комунальної установи «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Джерело надії», комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Забезпечує контроль і координацію діяльності підліткових та дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання.
     Забезпечує співпрацю з «Центром соціально-психологічної реабілітації постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи та його інформування», співпрацю з об’єднаним  військовим комісаріатом, організацію і реалізацію шефських зв’язків із військовими частинами Збройних Сил України.
Забезпечує виконання міських комплексних соціальних, освітніх, медичних, культурних программ.

       Відповідає за діяльність КП «Стадіон «Спартак», комунальної організації «Коростенський міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх».
Забезпечує підготовку до укладення контрактів з керівниками підпорядкованих підприємств, установ, організацій комунальної форми власності, закладів освіти та культури, підготовку внесення змін та доповнень до них.
Забезпечує проведення аналізу фінансово-господарської діяльності КП «Стадіон «Спартак», комунальної організації «Коростенський міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх», комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), комунальної установи «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Джерело надії», надання щомісячно інформації по фінансових показниках їх діяльності до управління економіки.

    Надає пропозиції щодо преміювання працівників підпорядкованих структурних підрозділів виконкому, керівників підпорядкованих підприємств, установ, організацій комунальної форми власності.

       Відповідає за здійснення заходів по мобілізації, є представником виконавчого комітету при об’єднаному військовому комісаріаті.

Очолює:

- координаційну раду по боротьбі з наркоманією;

- опікунську раду; 

- координаційну раду у справах сім’ї, молоді, дітей та неповнолітніх;            

- координаційну раду протидії туберкульозу та ВІЛСНІДу;

Очолює комісії при виконкомі міської ради:

- призовні  комісії;

- комісію з питань боротьби з епідеміями, інфекціями захворюваннями, хворобами, що передаються статевим шляхом;

- надзвичайну протиепідемічну комісію;

- надзвичайну протиепізоотичну комісію;

- комісію з питань сприяння дотриманню законодавства про свободу совісті та релігійних організацій;

- комісію з питань контролю за організацією харчування та цільовим використанням коштів, направлених на харчування дітей;

- комісію по контролю за оздоровленням дітей міста;

- комісію по роботі служби медицини катастроф;

- комісію по присудженню премій та стипендій міського голови;

- комісію з питань евакуації;

- комісію з питань координації приймання, транспортування, охорони та розподілу гуманітарної допомоги;

- комісію по наданню матеріальної допомоги населенню міста.

Спрямовує діяльність медико-педагогічної комісії (очолює начальник відділу освіти виконавчого комітету).

 Очолює оргкомітет по присудженню премії ім. С.І.Іванова, мультидисциплінарну групу протидії насильству в сім’ї.

 За рішеннями міської ради, її виконавчого комітету очолює інші допоміжні та дорадчі органи при виконкомі міської ради.