ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Не кажи гоп, поки не перескочиш
21.06.2019

Ця народна мудрість дуже гарно ілюструє ситуацію в нашому місті, коли  на початку року група осіб задекларувала бажання припинити повноваження міського голови В.Москаленка.  Дії активістів супроводжувались гучними заявами та гаслами, які так і не підтвердились практичними діями, а тому жодного підпису проти міського голови зібрано не було, що власне і підтверджує наданий міською виборчою комісією протокол від 13 травня 2019 року.

Міська виборча комісія, отримавши повідомлення про позовну заяву до Житомирського адміністративного суду, на своєму засіданні прийняла рішення про припинення ініціативи щодо відкликання міського голови та визнання її як такої, що не відбулася, у зв’язку із тим, що ініціативна група не дотрималась  передбачених законом процедур щодо формування ініціативної групи та жодного документу на підтвердження зібраних підписів не надала.

Отже, якась частина коростенців не тільки виявилась обдуреною у своїх сподіваннях, а й привернула до себе увагу правоохоронних органів, адже незаконний збір особистих даних та їх зберігання  в нашій країні карається законом.

Країну лихоманить виборами: ледь минули президентські, як вже нагрянули парламентські, а за ними не за горами і місцеві. На жаль, слід відзначити, що народне волевиявлення останнім часом нерідко супроводжується відвертими маніпуляціями. Тож найближчим часом слід керуватися таким популярним нині гаслом: ДУМАЙТЕ!

 

Власна інформація