ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
 • «Вогонь - ворог, вогонь - друг»
  23.11.2010
  « Вогонь - ворог, вогонь - друг» 18 листопада 2010 р. в дошкільному навчальному закладі № 12 проведено навчально-методичний захід з питань безпеки життєдіяльності «Вогонь - ворог, вогонь - друг» для дітей, вихователів і батьків. Враховуючи те, що одним з найбільш зрозумілих та близьких дітям видів діяльності є ігри-драматизації, театралізована діяльність діти разом з казковими героями, вчилися аналізувати їх поведінку, оцінювати вчинки. В небезпечних ситуаціях. Вихователі формували у вихованців стійку установку на неможливість ігор із сірниками, легкозаймистими речовинами, користуватися електричними засобами. Вдалою формою реалізації питань безпеки життєдіяльності дітей був ігровий тренінг. Через ігрову ситуацію тренінг допомагав кожній дитині побувати у ситуації, яка подібна критичній життєвій, та самостійно чи за допомогою групи знайти правильне рішення, відпрацювати алгоритм поведінки в тій чи іншій надзвичайній ситуації. Діти і вихователі підготували поробки, малюнки, роботи з аплікації на протипожежну тематику. Інженер відділу з питань наглядово-профілактичної діяльності Коростенського районного управління МНС України Житомирської області Кирилюк Т.А. подарувала дітям книжку « Обережно, малюк!».
 • Теоретичний семінар для голів методичних об’єднань класних керівників
  18.11.2010
  17 листопада в методкабінеті відбувся теоретичний семінар для голів методичних об’єднань класних керівників середньої та старшої школи. Тема семінару « школа класного керівника» вмістила різнобічні, але досить актуальні питання, що спонукало вчителів до активної участі в їх обговорені. Вчителям було запропоновано створювати власні порт фоліо, які допоможуть якнайкраще презентувати результати їх роботи з учнівським колективом.
 • Свято квітів
  27.10.2010
  Цього року осіння природа щедро розсипала кольорові барви по всій землі. Природа подарувала нам свої квіти як свідоцтво краси, як найбільший доказ її існування у цьому світі. Квіти ваблять наші очі дивовижною красою, зігрівають наші серця своєю надзвичайною ніжністю і тендітністю.        Саме в цю таємничу і  прекрасну пору осені в бібліотеці школи №2 було проведено свято наших барвистих друзів – квітів.
 • „Поліські візерунки”
  27.10.2010
  19 жовтня 2010 року в нашому місті на базі Міської станції юних техніків проводилась виставка-конкурс „Поліські візерунки”, що стала  своєрідним підсумком, демонстрацією досягнень, набутих учнями та вихованцями загальноосвітніх та позашкільних навчально-виховних закладів  міста.
 • «Міс Золота Осінь 2010»
  27.10.2010
  22 жовтня у Коростенській міській гімназії пройшов конкурс «Міс Золота Осінь 2010» за ініціативи учнівського парламенту. Це було свято чарівності і краси. Міс Золота Осінь 2010 стала Андрєєва Юлія учениця 10 –Б класу, віце-міс – Шевченко Анастасія, учениця 9-А класу
 • День ООН з 24 по 30 жовтня
  26.10.2010
  Увесь світ святкує День ООН з 24 по 30 жовтня, проходять конференції, брифінги, ми ж вирішили провести акцію присвячену правам дітей в Україні та протидії насильства. Сьогодні окремим питанням постає – питання жорстокості та насильства. Найменш захищеними є діти. Саме вони більшою мірою потерпають від насильства в сім’ях, в буденному та шкільному житті, зокрема насильство один до одного. Жорстокість породжує насильство. Велике значення має інформованість суспільства про існування загрози для нашого життя і свободи. Наше повідомлення надзвичайно просте: жорстокість неприпустима. Ми відмовляємося мовчати про проблему. Віримо в те, що спільно виступаючи, можна подолати жахливий спадок насильства над дітьми в Україні та знизити його вплив на майбутні покоління. «Досить – значить досить. Більше ніякої жорстокості». Переступаючи через права дітей. Ми ставимо крапку в році без молоді! Також в рамках проведення акції «Школа молодого журналіста» презентувала свій проект – журналістське розслідування «Я проти насильства». Створення якого є своєрідною заявою про те, що молоді соціально свідомі люди не будуть мовчати про порушення прав дітей, а тим більше закривати очі на насильство, яке так поширюється серед молоді! Серед шкіл було оголошено конкурс: «Права дітей – очима дітей». Переможці нагороджуються почесними грамотами, ними стали: І місце – ЗОШ №7 ІІ місце – ЗОШ №11 ІІІ місце – ЗОШ №1
 • Тема семінару: „Соціальна профілактика торгівлі людьми”.
  15.10.2010
  08.10.2010 р. у місті на базі гімназії відбувся науково-методичний семінар соціальних педагогів, психологів та заступників директорів навчальних закладів з виховної роботи. Тема семінару: „Соціальна профілактика торгівлі людьми”.