ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
 • Семінар-практикум з теми « Активізація розумової діяльності учнів шляхом використання інноваційних технологій на уроках та в позакласній роботі»
  6.12.2010
        2 грудня 2010р. гостинно запросила ЗОШ№ 13 вчителів біології на  семінар-практикум з теми « Активізація  розумової діяльності учнів шляхом використання інноваційних технологій на уроках та в позакласній роботі» для ознайомлення з даною проблемою та шляхами її вирішення.       На теоретичному етапі семінару вчителі обмінялися досвідом з питань : -         створення умов для розвитку і самореалізації  дитини у навчальному процесі; -         місце і роль сучасного підручника біології; -         проектна діяльність учнів як чинник підвищення ефективності навчання.
 • Теоретичний семінар вчителів української мови та літератури на тему
  2.12.2010
  26 листопада ц.р. на базі методичного кабінету відділу освіти відбувся теоретичний семінар вчителів української мови та  літератури  на тему « Розвиток ключових компетентностей учнів на уроках української мови та літератури».         Педагоги оговорювали важливі питання культурологічної компетентності учнів, формування комунікативних умінь і навичок.           Мельник О.В., вчитель міського ліцею, поділився досвідом використання  інтерактивних технологій на уроках розвитку зв'язного мовлення.           На семінар була запрошена дитяча письменниця, керівник літературного гуртка НВК№12  Бароніна С.П., яка презентувала книжку-розмальовку «  Жив у лісі їжачок » для молодшого шкільного віку.
 • ІІ етап конкурсу дитячого малюнку «Моє рідне місто»
  2.12.2010
  Нещодавно за сприянням Житомирського регіонального відділення асоціації міст України відбувся ІІ  (обласний) етап  конкурсу дитячого малюнку «Моє рідне місто».           Приємно, що робота « Суворий погляд у глибину тисячоліття» Олесі Цісарець, вихованки НВК№12, посіла ІІ місце.  
 • « Долаємо ВІЛ/СНІД спільними зусиллями».
  2.12.2010
  24 листопада в ЗОШ №2 відбувся міський етап фестивалю-конкурсу « Долаємо ВІЛ/СНІД спільними зусиллями». Завданнями цього фестивалю є якісне оновлення змісту, форм і методів роботи з учнівською молоддю; розвиток творчих здібностей, суспільної та пізнавальної активності школярів; набуття та засвоєння дітьми та молоддю нових знань про ВІЛ та СНІД; підвищення рівня інформованості молоді з питань профілактики ВІЛ/СНІДу; виявлення, обмін і розповсюдження кращого досвіду роботи з профілактики запобігання негативним проявам серед дітей та молоді.             Програма фестивалю передбачала огляд-конкурс літературно-музичних міні-композицій, а також конкурс плакатів на тему « Долаємо ВІЛ/СНІД спільними зусиллями»             Команда кожного навчального закладу представила композицію, яка була спрямована на популяризацію, пропаганду, роз’яснення серед молоді переваг здорового способу життя, збереження власного здоров’я та здоров’я навколишніх, попередження поширення ВІЛ-інфекції.              При оцінюванні плакатів журі керувалось тим, що плакати мають бути позитивно зорієнтовані; заборонялось зображати вживання наркотичних речовин, безладних статевих стосунків тощо. Всі малюнки були яскравими та цікавими, однак після обговорення , у конкурсі плакатів перемогла ЗОШ №11, друге місце отримав плакат ЗОШ №13, а на третьому опинилась ЗОШ №10.
 • «Ігри чемпіонів»
  30.11.2010
  З 29 листопада по 2 грудня у Коростенській міській гімназії проходять «Ігри чемпіонів» до Дня Збройних Сил України. Змагання проходять у паралелях, діти готують привітання суперникам, вибирають назву команди і девіз.
 • «Свято дружби і доброти»
  30.11.2010
  26 листопада у Коростенській міській гімназії пройшло свято прийому учнів до дитячої громадської організації «Дивокрай» під назвою «Свято дружби і доброти». Діти повторили правила ввічливого тону, взяли участь у конкурсах, співали разом на карооке.
 • СВЯТО  ТВОРЧОСТІ
  26.11.2010
        23 листопада 2010р. в дошкільному навчальному закладі № 8 «Зірочка» спільно з батьками проведено захід « Королева – творчість» з проблеми розвитку творчості у дошкільників.       На святі були присутні батьки з дітьми, які не відвідують дошкільні навчальні заклади.       Захід відбувся в казковій атмосфері театру. Діти з казковими героями співали, танцювали, розповідали різні пригоди із життя, гуморески. Усіх переповнювало почуття творчості, що передавалося від дітей.       На святі була організована виставка виробів з в’язання, вишивки.