ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Економіка
 • Завдання поставлено, роботу розпочато!
  24.09.2021
  Сьогодні відбулось перше засідання робочої групи з  формування реєстрів водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів комунальної власності, що знаходяться на території Коростенської міської територіальної громади.
 • Засідання робочої групи з розробки Плану дій сталого енергетичного розвитку Коростенської МТГ до 2030 року
  7.09.2021
  03 вересня в приміщенні міськвиконкому відбулось I засідання робочої групи з розробки Плану дій сталого енергетичного розвитку Коростенської міської територіальної громади до 2030 року. Розробка даного документу відбувається у співпраці з Асоціацією «Енергоефективні міста України» та ГО «Екоклуб». Так, під час засідання Ольгою Лящук, заступницею виконавчого директора ГО «Екоклуб», та Галиною Журавською, експерткою з муніципального менеджменту, були презентовані перші напрацювання стратегічного документу Коростенської громади, а підсумком стало спільне обговорення учасниками заходу додаткового збору необхідної інформації та визначення наступних кроків подальшої співпраці.   Додатково: Коростенська міська територіальна громада стала підписантом європейської ініціативи «Угода мерів по клімату та енергії» у лютому місяці поточного року. Дана ініціатива об'єднує тисячі місцевих, регіональних та національних органів влади, які задля спільної мети по досягненню кліматичних та енергетичних цілей добровільно взяли на себе зобов'язання:  - скоротити викиди СО2 (та, за можливості, інші парникові гази) на своїй території, щонайменше на 30% до 2030 року шляхом підвищення енергоефективності та росту використання відновлювальних джерел енергії; - підвищити стійкість до змін клімату шляхом адаптації. (детальніше за посиланням http://com-east.eu/uk/)   Управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради
 • Про прийняття рішення про приватизацію 2 об’єктів комунальної власності
  7.09.2021
  На  виконання рішення Коростенської міської ради (друга сесія VІІ скликання) № 41 від 24.12.2020 р. «Про затвердження переліку  об’єктів  комунальної власності, що  підлягають  приватизації в 2021 році», рішення Коростенської міської ради (восьма сесія VІІІ скликання) № 425 від 19.08.2021 р. «Про включення до переліку об’єктів комунальної власності, які  підлягають приватизації у 2021 році, нежитлового вбудованого приміщення №1 загальною площею 58,6 кв.м за адресою: вул. Героїв Небесної Сотні, 3-А,  м. Коростень, Житомирська область», керуючись положенням «Про діяльність  аукціонної комісії для приватизації об’єктів  комунальної власності Коростенської міської територіальної  громади», у  відповідності  до  вимог  р.ІІ ст.10, ч.4 ст.15 Закону України  «Про  приватизацію державного і комунального майна»,  п.1, п. 20 ч.4 ст. 42   Закону  України  «Про місцеве  самоврядування в Україні» розпорядженням міського голови №435 від 06.09.2021р. прийнято  рішення про приватизацію та створення тимчасової  аукціонної комісії   для  приватизації шляхом проведення аукціону з умовами  нежитлової будівлі загальною площею 355,6 кв.м за  адресою: вул. Південна,14, м.Коростень, Житомирська обл. розпорядженням міського голови №436 від 06.09.2021р. прийнято  рішення про приватизацію та створення тимчасової  аукціонної комісії   для  приватизації шляхом проведення аукціону з умовами  нежитлового вбудованого  приміщення  загальною  площею  58,6 кв.м за адресою: вул. Героїв Небесної Сотні (вул. Табукашвілі), 3-А, приміщення 1, м. Коростень, Житомирська обл.
 • Інформаційне повідомлення
  27.08.2021
   Інформаційне  повідомлення про продаж на електронному аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації нежитлової будівлі (двох гаражів) загальною площею 42,2 кв.м за адресою: вул. Героїв Небесної Сотні (Табукашвілі), 5-А, приміщення 1, м. Коростень, Житомирська область Унікальний код, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системі «Прозоро.Продажі» - UA-AR-P-2021-06-10-000001-1. Аукціон в електронній формі буде проведено 27.09.2021 року, час проведення  визначається  електронною торговою системою автоматично. Текст інформаційного повідомлення за посиланням:  http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/komunalna-vlasnist/privatizatsiya-komunalnogo-mayna/informatsiyni-povidomlennya/informatsiyne-povidomlennya-vul-geroyiv-nebesnoyi-sotni-(tabukashvili)-5-a-primishchennya-1/   ( Інструкція для Покупців https://info.prozorro.sale/pokupcyam )
 • Інформаційне повідомлення
  27.08.2021
  Інформаційне  повідомлення про продаж на електронному аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації нежитлової будівлі загальною площею 103,5 кв.м за адресою: вул. Героїв Небесної Сотні (Табукашвілі) 5-Б, м. Коростень, Житомирська область, для проведення електронного аукціону з умовами Унікальний код, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системі «Прозоро.Продажі» - UA-AR-P-2021-06-10-000002-1. Аукціон в електронній формі буде проведено 27.09.2021 року, час проведення  визначається  електронною торговою системою автоматично. Текст інформаційного повідомлення за посиланням:  http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/komunalna-vlasnist/privatizatsiya-komunalnogo-mayna/informatsiyni-povidomlennya/informatsiyne-povidomlennya-vul-geroyiv-nebesnoyi-sotni-(tabukashvili)-5-b/   ( Інструкція для Покупців https://info.prozorro.sale/pokupcyam )
 • Інформаційне повідомлення
  27.08.2021
  Інформаційне  повідомлення про продаж на електронному аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації нежитлового підвального приміщення загальною площею 285,0 кв.м за адресою: вул. Героїв Небесної Сотні (Табукашвілі), 26-А, приміщення 1, м. Коростень, Житомирська область Унікальний код, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системі «Прозоро.Продажі» - UA-AR-P-2019-12-03-000003-1. Аукціон в електронній формі буде проведено 27.09.2021 року, час проведення  визначається  електронною торговою системою автоматично. Текст інформаційного повідомлення за посиланням:  http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/komunalna-vlasnist/privatizatsiya-komunalnogo-mayna/informatsiyni-povidomlennya/informatsiyne-povidomlennya-vul-geroyiv-nebesnoyi-sotni-(tabukashvili)-26-a-primishchennya-1/   ( Інструкція для Покупців https://info.prozorro.sale/pokupcyam )
 • Інформаційне повідомлення
  27.08.2021
  Інформаційне  повідомлення про продаж на електронному аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації нежитлового підвального приміщення загальною площею 175,4 кв.м за адресою: вул. Героїв Небесної Сотні (Табукашвілі), 26-А, приміщення 2, м. Коростень, Житомирська область Унікальний код, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системі «Прозоро.Продажі» - UA-AR-P-2019-12-03-000004-1. Аукціон в електронній формі буде проведено 27.09.2021 року, час проведення  визначається  електронною торговою системою автоматично. Текст інформаційного повідомлення за посиланням:  http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/komunalna-vlasnist/privatizatsiya-komunalnogo-mayna/informatsiyni-povidomlennya/informatsiyne-povidomlennya-vul-geroyiv-nebesnoyi-sotni-(tabukashvili)-26-a-primishchennya-2/   ( Інструкція для Покупців https://info.prozorro.sale/pokupcyam )