ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Архів новин
 • Тема семінару: „Соціальна профілактика торгівлі людьми”.
  15.10.2010
  08.10.2010 р. у місті на базі гімназії відбувся науково-методичний семінар соціальних педагогів, психологів та заступників директорів навчальних закладів з виховної роботи. Тема семінару: „Соціальна профілактика торгівлі людьми”.
 • Передача попередніх списків виборців
  11.10.2010
  Передача попередніх списків виборців
 • Будівництво першого в Україні заводу з виробництва МДФ - плит, що розташувався на базі Коростенського індустріального парку (КІП), наближається до завершення
  1.10.2010
  Вже встановлюється обладнання - технологічні лінії від провідного німецького постачальника деревообробного устаткування «Siempelkamp». Виробництво дозволить виконувати одразу кілька завдань: -   виготовлення продукції європейської якості, яка відповідає найжорсткішим європейським вимогам щодо її економічності; -   забезпечення українських виробників меблів сировиною, яку раніше вони вимушені були закуповувати за кордоном; -   створення у м. Коростені 350 нових робочих місць (зараз на заводі працює 118 чоловік, з них коростенців - 94). Після запуску виробництва до місцевого бюджету щороку надходитиме 1,5 мільйони гривень у вигляді податків. Будівництво заводу саме в Коростені стало можливим завдяки тому, що міська влада подбала про привабливість міста для іноземних інвесторів. Всі дозвільні документи засновники підприємства отримали в стислі строки без бюрократичних перешкод. Завод МДФ уклав угоди на постачання технологічної деревини з лісгоспами Житомирської області. Планується налагодити співпрацю з лісгоспами Київської, Чернігівської, Рівненської, Хмельницької областей. Така широка географія закупівлі сировини пов'язана з тим, що в кожній із областей вирубується лісу не більше певних обсягів, погоджених лісгоспами з Державним комітетом лісового господарства України. Щорічні лісозаготівельні роботи в Україні відбуваються незалежно від будівництва заводу. Питання лише в тому, чи піде ця деревина на експорт, чи все ж таки буде використана на вітчизняних виробництвах. Завод будується на території колишнього військового аеродрому, який в старі часи вже був не найчистішим з погляду спеціалістів з екології. Завод МДФ будується за німецькими екологічними стандартами, які аж ніяк не можуть погіршити екологічний стан колишнього військового аеродрому. За дотриманням екологічних норм на заводі буде слідкувати спеціаліст-еколог. Крім штатних робочих місць, завод додасть роботи місцевим транспортникам, сфері обслуговування.
 • Економічний олімп
  22.09.2010
  Економічний олімп 16/09/2010 в с.Кирилівка Запорізької області на узбережжі Азовського моря відбувся Другий Всеукраїнський Чемпіонат з бізнес-моделювання. У невеличке селище з’їхались 24 команди з різних куточків України, у тому числі – дві команди з м.Коростеня: учні шкіл №10 та №13.
 • Вітання з нагоди професійного свята –Дня рятівника!
  17.09.2010
  Вітання з нагоди професійного свята –Дня рятівника!
 • Контроль за цінами
  10.09.2010
  Контроль за цінами
 • Cерпнева конференція педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів міста Коростеня.
  9.09.2010
  27 серпня в міському Будинку культури відбулася серпнева конференція педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів міста Коростеня. Почесними гостями вчительського зібрання були міський голова Володимир Москаленко, депутат міської ради Олексій Гресь, заступник міського голови Олександр Дзиґа. Перед учасниками конференції виступила начальник відділу освіти А.В. Краснокутська. Алла Володимирівна доповіла про розвиток освіти у місті в 2009-2010 навчальному році, зупинилась на проблемах педагогічної діяльності, намітила напрямки розвитку освіти на новий навчальний рік. Найбільш хвилюючим моментом стало вшанування ветеранів праці, яких проводжали на заслужений відпочинок. А освітянську родину поповнили випускники вузів – молоді спеціалісти, яким того дня вручили трудові книжки. Свято прикрасили композиції осінніх квітів, дитячі посмішки та чарівна музика. А наприкінці конференції для освітян міста пролунав веселий шкільний дзвоник.