ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Анонси подій
 • До уваги отримувачів державних соціальних допомог!
  7.04.2021
  Шановні отримувачі державних соціальних допомог ! Сьогодні на ваші  банкивські  карткові рахунки будуть зараховані ( дитячі ) кошти ! З питань переоформлення державних соціальних допомого та  за консультаціями спеціалістів  звертайтесь в управління праці та соціального захисту населення вул. Музейна 5.
 • 90- це не вік, це багатство!
  7.04.2021
  90- це не вік, це багатство! 7 квітня у день Благовіщення Пресвятої Богородиці віншували з нагоди 90 річного ювілею жительку села Михайлівка Дорошук Надію Сергіївну. До оселі жінки завітали представники місцевої влади, це начальник управління праці та соціального захисту населення Ігор Єсін, староста Михайлівського округу Невмержицький Анатолій з квітами та подарунками. Надія Сергіївна, яка сьогодні святкує досить рідкісний в наш час ювілей, являється яскравим зразком, як в настільки почесному віці залишатися прикладом для родини, порадницею, люблячою матір’ю, бабусею, прабабусею. Оглядаючись на прожиті роки Надії Сергіївни є чим пишатися. Все життя вона пропрацювала в колгоспі у селі Михайлівка, разом з чоловіком дали дорогу в життя 2 синам. Отож наразі, жінка може гордитися внуками, правнуками з уст яких протягом дня не затихають слова подяки й привітання. Хочеться побажати Надії Сергіївні якомога більше світлих та сонячних днів, турботи від близьких людей, міцного здоров’я та в такому ж бадьорому настрої, як сьогодні, зустріти свій наступний ювілей.
 • ВІТАЄМО МОЛОДИХ БАТЬКІВ З НАРОДЖЕННЯМ МАЛЕНЬКИХ КОРОСТЕНЦІВ !
  20.02.2021
  На минулому тижні працівники управління праці продовжили  видавати / БЕБІ-БОКСИ/, мамам та тутусям родини яких поповнились малечею! Всьго видано 4 пакунки малюка , зичимо міцного здоров'я, щастя та благополуччя родинам !
 • Соціальна послуга максимально наближена до наших мешканців !
  20.02.2021
  Продовжуємо надавати соціальні послуги в віддалених населених пунктах Коростенської  територіальної громади .Керівництвом  управління праці та соціального захисту населення Коростенської міської ради   здійснено виїздний  прийом громадян  в селище Кожухівка . За місцем проживання заявників оформлено та поставлено на виплату відшкодування житлових субсидії, пільг , твердого палива , оформлено виплати багатодітним родинам , одиноким мамам , та інші соціальні виплати . Наступний виїздний прийом громадян заплановано 25 лютого в селище Михайлівка !
 • Надійний соціальний захист від народження !
  16.02.2021
  В Управлінні праці та  соціального захисту населення розпочали видавати пакунок малюка тим мамам які за будь яких життєвих обставин не отримали бебібокс в пологовому відділенні ! Сьогодні видали читири пакунки малюка зичимо батькам малечі міцнного здоров'я !
 • Підсумкова колегія Міністерства соціальної політики .
  12.02.2021
  Сьогодні, 12 лютого, відбулося засідання колегії Міністерства соціальної політики України під гаслом «Наші кроки і дії… До людей і заради людей». Учасники засідання розглянули підсумки роботи Мінсоцполітики щодо виконання завдань стосовно зростання основних державних соціальних стандартів та гарантій; підвищення пенсійного забезпечення; підтримки застрахованих осіб; соціальної підтримки громадян; надання соціальних послуг; підтримки осіб з інвалідністю; посилення захисту прав дітей; розвитку сімейних форм виховання; захисту прав і свобод людини та питання продовження проведення реформ у соціальній сфері у 2021 році. Начальники відділів управління праці та соціального захисту населення на чолі з Єсіним І.В. прийняли участь у колегії . Питання, які було винесено назагал: 1. Підведення підсумків роботи у соціальній сфері за 2020 рік та визначення основних завдань Міністерства соціальної політики України на 2021 рік. 2. Обговорення перспектив розвитку соціальної сфери в умовах децентралізації.
 • До уваги потерпілих від ЧАЕС 1 категорії Коростенської об
  12.02.2021
  Відповідно до розпорядження Міністерства соціальної політики , з понеділка 15 лютого2021  розпочинається оздоровча компанія  , одже Ви набуваєте право на проведення санаторно-курортного лікування !Просимо визначатись з закладом та з датою заїзду ! Рекомендуємо скористатись оздоровленням в зимовий період ! За додатковою інформацією звертатись в кб. 10  Управління праці !