ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Анонси подій
 • Мікромобільність. Захід в рамках проєкту ЄС/ПРООН EU4Climate
  15.06.2021
   Як у світі регулюється легкий персональний транспорт – електросамокати, сігвеї, моноколеса тощо? Чи діють для мікромобільності такі ж правила, як для велосипедистів? Які відмінності? Що потрібно запровадити або змінити на законодавчому рівні, щоб врегулювати цей тип транспорту в Україні? Які перешкоди та рішення для розвитку мікромобільності пропонує бізнес, користувачі та профільні асоцації? Ці та інші питання ми обговоримо 16 червня 2021 року на заході-презентації Білої книги мікромобільності, розробленої у рамках проєкту ЄС/ПРООН EU4Climate.  Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/WhiteBook_MM В обговоренні візьмуть участь представники Міністерства інфрастурктури України, ДерждорНДІ, Верховної Ради України, бізнесу, експертної громадськості. Запрошуємо усіх зацікавлених! На жаль, через карантинні обмеження не зможемо запросити вас у гості. Спікери виступатимуть наживо, а вас запрошуємо до перегляду онлайн!  Ініціатива EU4Climate, що реалізується Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй за фінансування Європейського Союзу, сприяє пом’якшенню наслідків зміни клімату та адаптації до них, а також розвитку економіки з низьким рівнем викидів і стійкістю до зміни клімату відповідно до Паризької угоди. Це допоможе країнам Східного партнерства інтегрувати цілі зі зниження викидів і стійкості до зміни клімату в політику і плани розвитку, удосконалити і консолідувати політику в області клімату та регулювання законодавства.
 • 88 річниця з дня утворення УТОГ !
  4.06.2021
  04.06.2021 в Україні відзначається 88 – річниця з дня утворення Українського товариства глухих (УТОГ). Начальником управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради Ігорем Володимировичем Єсіним взято участь в заході з нагоди відзначення річниці та особисто проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг та призначення житлової субсидії.
 • Привітали з визначною датою !
  3.06.2021
  Подія 86-річної давності стала доленосною для незрячих України. Війни, голод, часи репресій – ці історичні події стали причиною виникнення у 1933 році Українського товариства сліпих. У різних містах України виникли кустарні артілі сліпих. Умови того часу формували новий образ незрячого, як людини з високим почуттям власної гідності, господаря власної долі, шляхом досягнення матеріальної і духовної незалежності. На місцях організовувалися товариства сліпих, які займалися культурно-просвітницькою роботою серед незрячих, організовували гуртки з вивчення шрифту Брайля та художньою самодіяльністю. Тому створення Всеукраїнської організації сліпих було саме на часі і цю ідею підтримувала широка громадськість України. Спливали роки. Бурхливо розгорталася діяльність УТОС. Зміцнювалися і розширювалися наявні артілі і майстерні, які поступово перетворювалися у цілі підприємства з обласними та територіальними організаціями з різними структурними підрозділами. У радянські часи ,як і сьогодні, Українське товариство сліпих було і є однією з найпотужніших і найвпливовіших громадських організацій нашої країни, яке об’єднало людей з інвалідністю по зору. В усі часи УТОС забезпечував незрячих роботою, надавав реабілітацію в усіх сферах життя. Жидких Степан Степанович зазначив, що сьогодні на підприємстві працює близько 200 чоловік. Ви дуже різні. З різними долями, проблемами і досягненнями, бідами і радощами. Але ми разом. І разом – ми сила. Разом ми долаємо наші проблеми і відстоюємо наші права та інтереси. Разом ми шукаємо діалог з державою аби були створені гідні умови для нашого життя та інтеграції у суспільство. Разом ми можемо і повинні долати всі труднощі нашого сьогодення. У нас є чудовий потенціал і ресурси, у нас є прекрасні і розумні люди для розвитку і процвітання нашого Товариства. Начальник управління праці та соціального захисту населення Єсін І.В. наголосив у своєму виступі, що всіляко підтримувати працівників даного підприємства. Привітав також з історичною датою – 86-річчям Українського товариства сліпих. Побажав усім здоров’я, наснаги, добробуту, злагоди і миру в наших серцях і в Україні.
 • Виїзні прийоми громадян !
  27.05.2021
  Сьогодні 27.05.2021р. відбувся виїзний прийом громадян управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради, для осіб з інвалідністю по зору в будинку культури УТОС. Участь у виїзному прийомі прийняли: Ігор ЄСІН начальник управління, Людмила ЧИСТЯКОВА начальник відділу прийому звернень громадян на призначення соціальних допомог та пільг, Литвинчук О.П. начальник відділу з питань соціального захисту осіб з інвалідністю, учасників АТО, ветеранів війни та праці. Проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу для осіб з інвалідністю по зору з приводу введення нових правил щодо призначення житлових субсидій, зміни щодо отримання технічних засобів реабілітації (ТЗР). Спеціалістами управління було прийнято заяви та декларації щодо призначення житлових субсидій на літній період.
 • Громадські обговорення по встановленню місцевих податків і зборів на 2022 рік
  6.05.2021
  12 травня 2021 року о 14:00 годині  в приміщенні виконавчого комітету Коростенської міської ради (каб.13) відбудуться обговорення проектів рішень міської ради щодо встановлення розмірів ставок місцевих податків і зборів на 2022 рік. До участі в обговоренні запрошуються суб’єкти господарювання,  громадські організації та інші зацікавлені особи. З проектами рішень можна ознайомитися на сайті міста в розділі «Регуляторна політика» ­› «Проекти регуляторних актів».
 • Оголошено конкурс на розробку Стратегічного плану Коростенської МТГ до 2030 року.
  5.05.2021
  Управління економіки виконавчого комітету оголошує конкурс на розробку Стратегічного плану розвитку Коростенської міської територіальної громади до 2030 року. Конкурс оголошений із застосуванням електронної системи закупівель  ProZoro за ДК 021:2015:73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок. Запрошуються до участі організації із досвідом проведення маркетингових досліджень, які стосуються стратегій розвитку територіальних громад та територій (самостійний або в партнерстві з міжнародним консультантом). Кінцевий термін подання заявок 17 травня 2021 року.
 • Виїзні прийоми громадян !
  8.04.2021
  Сьогодні 08.04.2021 р. відбувся черговий виїзний прийом громадян в Коростенській міській територіальній громаді, а саме в селі Стремигороді. В виїзному прийомі громадян взяли участь: начальник управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради – Єсін Ігор Володимирович, начальник відділу призначення соціальних допомог та пільг – Гурківська Людмила Вячеславівна та начальник відділу з питань сімейної політики – Ме6дведчук Людмила Степанівна. Основні питання стосувалися призначення житлових субсидій, пільг та пенсійне забезпечення громадян. Заяви які були прийняті від громадян будуть розглянуті та опрацьовані відповідно до чинного законодавства.