ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Заступник міського голови Ясинецький Олександр Анатолійович

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради у сфері збалансованого економічного і соціального розвитку міста 

11512, Житомирська область, м. Коростень,вул. Грушевського, 22

кабінет 29 (ІІ поверх) телефон (04142) 4 1053

yasinetskiy@kr.com.ua

 

     

Відає питаннями управління майном, яке перебуває у комунальній власності громади, організовує розробку програм його приватизації та контролює їх виконання.

За участю заступників міського голови спільно з державними структурами координує вирішення на території громади питань збалансованого економічного і соціального розвитку

Координує діяльність управління економіки з питань місцевого економічного розвитку, торгівлі та побутового обслуговування, діяльність фінансового управління, управління містобудування, архітектури земельних відносин та комунальної власності, відділу державної реєстрації, контролює роботу відділу бухгалтерського обліку виконавчого комітету.

Забезпечує та контролює своєчасну і належну підготовку, прийняття та відстеження результативності регуляторних актів щодо встановлення місцевих податків і зборів.            

Організовує співпрацю з КП «Коростенське міжміське бюро технічної інвентаризації», з відділом у Коростенському районі Головного управління Держгеокадастру у  Житомирській області, з місцевими та регіональними представництвами Антимонопольного комітету та Фонду державного майна.

Відповідає за розвиток підприємництва, забезпечує активну співпрацю виконавчих органів влади з підприємницькими структурами.

Організовує співпрацю з державною службою статистики, міським  центром зайнятості населення.

Організовує співпрацю з громадськими організаціями «Агенція регіонального розвитку»,  «Асоціація «Рада керівників підприємств міста Коростеня», іншими громадськими організаціями та об’єднаннями підприємців, що діють на території громади.

Координує співпрацю із підприємствами  промисловості  і транспорту, підприємствами  малого  та  середнього  бізнесу, зв’язку, торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування, міських ринків та торгівельних майданчиків.

Організовує співпрацю з місцевими та регіональними представництвами Коростенського відділення обслуговування громадян (сервісний центр) Головного Управління Пенсійного фонду України в Житомирській області, Управління Держпраці у Житомирській області. 

Координує діяльність відділу з питань праці УПСЗН.

Координує роботу міського комунального підприємства «КоростеньАрхбюро».

Координує та контролює роботу містобудівної ради (яку очолює головний архітектор міста).

Забезпечує підготовку до укладення контрактів з керівниками комунальних підприємств «Коростеньхарч», «Аптека №1», «КоростеньАрхбюро». Контролює внесення змін та доповнень до контрактів, забезпечує проведення аналізу фінансово-господарської діяльності підпорядкованих комунальних підприємств, щомісячне надання інформацій по фінансових показниках їх діяльності до управління економіки. Надає пропозиції щодо преміювання працівників підпорядкованих структурних підрозділів виконкому, керівників підпорядкованих підприємств, установ та організацій комунальної форми власності.

Очолює:

-територіальну раду соціального партнерства;

-координаційну раду з питань розвитку підприємництва;

-раду з питань охорони праці та безпечної життєдіяльності населення територіальної громади;

-координаційну раду з питань захисту прав споживачів;

-  робочу групу з питань детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення;

- робочу групу з питань реалізації регуляторної політики та з питань прискореного перегляду регуляторних актів;

- робочу групу для проведення інвентаризації об'єктів підприємницької діяльності, по яких не врегульовані питання землекористування та розміщення реклами.

- організаційний комітет з проведення конкурсу на звання «Кращий підприємець року».

Очолює комісії при виконавчому комітеті міської ради:

-комісію по проведенню конкурсів по відбору суб’єктів оціночної діяльності – суб’єктів господарювання для здійснення оцінки комунального майна, що належить Коростенській територіальній громаді;

-комісію по перевірці виконання умов договорів купівлі-продажу комунального майна;

- комісію по передачі майна в оренду;

- комісію по вирішенню земельних спорів з приводу суміжного землекористування;

- громадську комісію з питань постановки на облік громадян для безкоштовного отримання вільних земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво;

- постійну конкурсну комісію по проведенню конкурсів по відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення експертної грошової оцінки землі, що належить Коростенській територіальній громаді;

- комісію по визначенню та відшкодуванню Коростенській міській раді збитків, заподіяних внаслідок використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства про оплату за землю.

  -комісію по перевірці знань з питань охорони праці керівників підприємств, які не мають вищестоящої організації;

 -комісію з питань реалізації державної цінової політики у житлово-комунальному господарстві, на міському транспорті.

За рішеннями міської ради, її виконавчого комітету очолює інші допоміжні та дорадчі органи при виконавчому комітеті міської ради.

Файли до розділу: