ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk

https://legalaid.gov.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Секретар міської ради Вигівський Володимир Васильович

11512, Житомирська область, м. Коростень,вул. Грушевського, 22

кабінет 42 (ІІІ поверх) телефон (04142) 9-65-24

vigovsky@kr.com.ua


      Виконує всі обов’язки міського голови з питань організації діяльності міської ради, роботи постійних депутатських комісій, діяльності виконавчих органів міської ради у разі його відсутності або неможливості виконання своїх обов’язків з інших причин.

Секретар міської ради забезпечує організацію роботи ради, координує діяльність її постійних комісій, дає їм доручення, сприяє організації виконання їх рекомендацій. Забезпечує співпрацю з обласною радою, іншими органами місцевого самоврядування.

Здійснює в установленому законом порядку організаційне та матеріально-технічне забезпечення виборів і референдумів, забезпечує організацію і проведення громадських слухань з найбільш важливих питань життєдіяльності міста.
       Забезпечує реалізацію державної політики в галузі забезпечення законності та охорони правопорядку, висвітлення у засобах масової інформації, різних рівнів та форм власності діяльності міської ради та її виконавчих органів.
      Сприяє роботі правоохоронних органів та служб, координує та контролює діяльність комунальної установи «Служба охорони громадського порядку м.Коростеня «Яструб». Забезпечує організацію співпраці із Коростенським відділом поліції Головного управління національної поліції в Житомирській області, ДАІ, органами прокуратури, СБУ, органами виконавчої служби.
      Координує діяльність будинкових та вуличних комітетів, сприяє  організації їх роботи та співпраці з виконавчими органами міської ради, забезпечує співробітництво з іншими органами самоорганізації населення.
Забезпечує співпрацю з правлінням та регіональним відділенням Асоціації міст України.
       Координує роботу та забезпечує співпрацю з управлінням Держгеокадастру у  Коростенському районі Житомирської області, земельно-кадастровим бюро.
        Відає питаннями державного, господарського, кооперативного, індивідуального, промислового шляхового та цивільного будівництва.
Організовує та координує будівельні та ремонтно-будівельні роботи у місті.
Забезпечує співпрацю з підприємствами, установами та організаціями, що здійснюють на території міста будівництво, капітальний ремонт будівель та споруд, шляхове будівництво та ремонт шляхів. Забезпечує  співпрацю з представництвом ДАБІ по м. Коростеню.

        Координує діяльність та відповідає за співпрацю із Коростенським міськрайонним управлінням ДСНС  України в Житомирській області.
        Контролює та спрямовує діяльність відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради, відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів, відділу з питань цивільного захисту.

       Координує роботу керівників міських комунальних підприємств «КоростеньАрхбюро», «КоростеньБуд»,   контролює підготовку до укладення контрактів з керівниками підпорядкованих підприємств комунальної форми власності, внесень до них змін та доповнень. забезпечує аналіз фінансово-господарської діяльності підпорядкованих комунальних підприємств, контролює щомісячне подання інформації по фінансових показниках їх діяльності до управління економіки.

     Надає пропозиції щодо преміювання працівників підпорядкованих структурних підрозділів виконкому, керівників підпорядкованих  підприємств, установ,  організацій комунальної форми влаcності.

     Координує та контролює роботу містобудівної ради (очолює головний архітектор міста).

Очолює координаційну раду з реалізації стратегічного плану розвитку міста,

  Очолює комісії при міськвиконкомі:

-адміністративну комісію,

-комісію по знесенню самовільно встановлених гаражів та інших споруд,

-комісію з регулювання містобудівної діяльності та благоустрою території,

-комісію з питань подальшого використання захисних споруд цивільного захисту,

-конкурсну комісію по проведенню та оцінці проектів, поданих на отримання муніципальних грантів,

-комісію по наданню дозволів підприємствам, організаціям та громадянам міста на будівництво, реконструкцію, переобладнання та ремонт об’єктів.

    Очолює робочу групу для проведення інвентаризації об'єктів підприємницької діяльності, по яких не врегульовані питання землекористування та розміщення реклами, міську робочу групу з підготовки та проведення адміністративно-територіальної реформи.

    За рішеннями міської ради, її виконавчого комітету очолює інші дорадчі та допоміжні органи при виконавчому комітеті міської ради.

 


Файли до розділу: