ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Пілотні проекти, в яких задіяний Коростенський міський відділ ДРАЦС

Участь Коростенського міського відділу  у пілотних проектах Міністерства юстиції. «Новели законодавства у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

    1. 26 листопада 2015 року електронний сервіс з проставлення апостиля. Міністерство юстиції України запровадило електронний сервіс з  проставлення апостиля на офіційних документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України, призначених для використання на території інших держав.

 У місті Коростені територіальним органом уповноваженим на проставлення апостиля є відділ державної реєстрації актів цивільного стану по місту Коростеню Коростенського міськрайонного управління юстиції. У Житомирській області є 11 уповноважених на проставлення апостиля органів.

             75 апостилів:

Рішень суду-3                                              свідоцтв драцс-49

Нотаріальних документів-14                      витягів з драцс-9

  1. 2.     25 безезня 2016 року видача свідоцтв у пологовому будинку.(267)
  2. 3.     24 грудня 2016 року  у приміщенні Коростенського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану разом зі свідоцтвом про народження було вручено  першу довідку про реєстрацію місця проживання новонародженої дитини.(з грудня 2016 по 01.03.2017-18 довідок видано нашим відділом)

     4. 01.02.2017 року відділ долучено до веб – порталу «Звернення у             сфері   державної реєстрації актів цивільного стану».(12)

      5. 23.02.2017 року відділ долучено до «Онлайн будинку юстиції»

      6. Пілотний проект «Шлюб за добу».

       7. 03.02.2017 року, у Коростенському міському відділі ДРАЦС Головного територіального управління юстиції відбулася урочиста церемонія відкриття нового проекту за участю начальника Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександра Грабара, заступника начальника філії Житомирського обласного управління АТ «Ощадбанк» Миколи Шульги, керівника відділу ДРАЦС Галини Жиліної.

             Ініціатором з упровадження можливості оплати послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через платіжний термінали АТ «Ощадбанк» безпосередньо у відділах державної реєстрації актів цивільного стану стало Головне територіальне управління юстиції