ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Особливості державної реєстрації актів цивільного стану особами, що проживають на тимчасово окупованих територіях.

Особливості державної реєстрації актів цивільного стану особами, що проживають на тимчасово окупованих територіях.

 

   Тимчасово окуповані території України визначено Законом України від 15.04.2014 року № 1207-У11 «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», Постановою Верховної Ради України від 17.03.2015 № 254-У111 «Про визнання окремих  районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями».

У зв’язку з неможливістю виконувати повноваження відділами державної реєстрації актів цивільного стану Автономної Республіки Крим та міста Севастополя на тимчасово окупованих територіях проведення державної реєстрації актів цивільного стану, внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання за заявами громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території України, здійснюються відділами державної реєстрації актів цивільного стану за межами цієї території. (ПРАВИЛА державної реєстрації актів цивільного стану в Україні,)

За заявами громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України, державну реєстрацію актів цивільного стану, внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання здійснюють відділи державної реєстрації актів цивільного стану за місцем звернення заявника.

        Оскільки свідоцтва про народження дитини або медичні свідоцтва про народження, які видаються на окупованій території, не мають юридичної сили та не визнаються на території України, 24.02.2016 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України щодо встановлення факту народження або смерті на тимчасово окупованій території України» № 990-VIII від 04.02.2016 року, на підставі якого Цивільно-процесуальний кодекс України доповнено статтею 257-1 «Особливості провадження у справах про встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території України.         Отже, для отримання свідоцтва про народження дитини, яка народилася на непідконтрольній території, батькам, родичам, їхнім представникам або іншим законними представникам дитини необхідно:Звернутися в будь-який відділ державної реєстрації актів цивільного стану в межах території, підконтрольній легітимній владі України, й отримати письмову відмову, яку треба використати під час підготовки заяви до суду. Відмова у проведенні державної реєстрації народження видається відділом державної реєстрації актів цивільного стану у день звернення особи з цього питання.           

Подати в будь-який суд за межами тимчасово окупованої території України, незалежно від свого місця проживання, заяву про встановлення факту народження дитини з належними доказами та квитанцією про сплату судового збору. Така справа розглядається судом невідкладно з моменту надходження заяви.

У разі задоволення заяви суд відразу видає копію рішення заявнику, у якому зазначає дані про дату й місце народження дитини, її стать, відомості про батьків або надсилає копію рішення до відділу реєстрації актів цивільного стану для державної реєстрації (у разі відсутності заявника під час прийняття рішення).
                Ухвалене судом рішення у справах про встановлення факту народження особи на тимчасово окупованій території України, визначеній Верховною Радою України, підлягає негайному виконанню.Рішення у справах про встановлення факту народження особи на тимчасово окупованій території України, визначеній Верховною Радою України, може бути оскаржено в загальному порядку, встановленому ЦПК. Оскарження рішення не зупиняє його виконання.

Для отримання свідоцтва про народження заявник подає в будь-який відділ державної реєстрації актів цивільного стану копію рішення суду про встановлення відповідного факту і свій паспорт громадянина України.

При поданні заяви на шлюб важливо враховувати, що свідоцтва чи рішення суду про розірвання шлюбу отримані від установ, що діють на тимчасово окупованих територіях,  не визнаються в Україні.(Стаття 9. Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України») і перш, ніж подати заяву на реєстрацію шлюбу, необхідно буде  звертатись до суду за отриманням рішення про розірвання шлюбу.