ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
НОВИЙ СЕРВІС - оплата послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через платіжні термінали АТ «Ощадбанк».

НОВИЙ СЕРВІС - оплата послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через платіжні термінали АТ «Ощадбанк».

 

    На Житомирщині стартував новий сервіс – оплата послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через платіжні термінали АТ «Ощадбанк» безпосередньо у відділах державної реєстрації актів цивільного стану. Першим містом, де запроваджена ця послуга, став Коростень. 
Сьогодні, 3 лютого, у Коростенському міському відділі ДРАЦС Головного територіального управління юстиції відбулася урочиста церемонія відкриття нового проекту за участю начальника Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександра Грабара, заступника начальника філії Житомирського обласного управління АТ «Ощадбанк» Миколи Шульги, керівника згаданого відділу ДРАЦС Галини Жиліної.
Ініціатором з упровадження можливості оплати адмінпослуг, як мовиться, «не відходячи від каси», стало Головне територіальне управління юстиції. За словами Олександра Грабара, це спрощує життя громадян та суттєво заощаджує їхній час, який раніше витрачався на пошук банківської установи для здійснення платежу. Важливо лише при собі мати банківську картку, емітовану будь-яким банком України. Усе інше за відвідувача зробить спеціаліст відділу ДРАЦС: уведе назву картки, вартість сплати державного мита, а реквізити проставляються автоматично. До речі, на відміну від банківської установи вартість за послугу (комісія) для здійснення того чи іншого платежу через термінал удвічі нижча. 
Це вигідно, швидко і зручно, що вже встигли оцінити перші відвідувачі відділу цього дня.
Надалі, сказав у присутності журналістів телевізійних каналів Житомирщини Олександр Грабар, за сприяння АТ «Ощадбанк» планується поширити цю послугу на інші відділи державної реєстрації актів цивільного стану області.