ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Державна реєстрація народження та місця проживання новонароджених дітей

       Реєстрація народження та місця проживання новонароджених дітей.

 

      Коростенський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Житомирській області, відповідно до наказу Міністерства юстиції України «Деякі питання організації роботи відділів державної реєстрації актів цивільного стану, пов’язаної з державною реєстрацією народження дитини» від 26 серпня 2015 за № 1593/5, (зі змінами) повідомляє, що відділ співпрацює з пологовим відділенням щодо надання послуги з прийому документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини та видачі свідоцтва про народження безпосередньо у пологовому будинку та, окрім цього, прийому документів для реєстрації місця проживання новонародженої дитини.
Державна реєстрація народження проводиться на підставі медичного свідоцтва про народження, виданого медичною установою, де приймалися пологи.
Для подання заяви про державну реєстрацію народження та отримання свідоцтва про народження безпосередньо в пологовому будинку, крім медичного свідоцтва про народження, необхідно надати наступні документи:
- якщо батьки дитини перебувають у зареєстрованому шлюбі та мають спільне прізвище: паспорти батьків та свідоцтво про шлюб. Присутність батька не обов’язкова;
- якщо батьки дитини перебувають у зареєстрованому шлюбі та мають різні прізвища: паспорти батьків, свідоцтво про шлюб та спільна заява щодо присвоєння дитині прізвища (заява складається при подачі документів). Присутність обох батьків як при подання заяви, так і при отриманні свідоцтва про народження обо обов’язкова;
- якщо мати не перебуває у зареєстрованому шлюбі, але є батько, який бажає визнати батьківство: паспорти батьків та спільна заява про визнання батьківства (заява складається при подачі документів). Присутність обох батьків як при поданні заяви, так і при отриманні свідоцтва про народження обов’язкова;
- якщо мати дитини не перебуває у зареєстрованому шлюбі і немає заяви особи, яка визнає своє батьківство: паспорт матері та заява про запис відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу (заява складається при подачі документів).
Окрім цього, для державної реєстрації народження громадяни можуть особисто звернутися до відділу державної реєстрації актів цивільного стану за місцем проживання або за місцем знаходження пологового будинку.
Щоб отримати довідку про реєстрацію місця проживання новонародженої дитини, крім вищезазначених документів необхідно подати заяву про реєстрацію місця проживання малолітньої дитини, квитанцію про оплату адміністративного збору . Якщо батьки проживають за однією адресою, то при поданні заяви достатньо присутності одного з батьків. Якщо ж батьки не проживають за однією адресою, при поданні заяви необхідна присутність обох батьків.
Довідку про реєстрацію місця проживання можна отримати і при зверненні у відділ з документами для реєстрації народження дитини.