ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Співпраця з ПРООН продовжується

14 травня 2015 року відбулося підписання нової Угоди про партнерство між Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй та Коростенем в рамках реалізації компоненту розвитку міст Проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" (МРГ).

В рамках нового компоненту Проекту МРГ організації місцевих громад у партнерстві з органами місцевого самоврядування та ПРООН спільно вирішуватимуть питання місцевого розвитку, сприятимуть становленню «ефективного власника житла», поширюватимуть методи ефективного управління та обслуговування багатоквартирних житлових будинків. 

У Житомирській області міста Новоград-Волинський та Коростень стали партнерами Проекту ЄС/ПРООН МРГ у рамках компоненту розвитку міст. Завданням цього компоненту є надання допомоги громадам 24-х визначених на конкурсних засадах міст, чисельністю населення 10-150 тисяч, Київської, Чернігівської, Житомирської, Рівненської, Полтавської, Дніпропетровської, Харківської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Донецької та Луганської областей у покращенні місцевого самоврядування та підвищенні якості послуг населенню.

Таке партнерство сприятиме впровадженню кращих практик місцевого розвитку, орієнтованого на громаду, впровадженню сучасних методів і принципів муніципального управління, реформуванню відносин та підвищенню енергоефективності в житловому секторі. У рамках компоненту розвитку міст, МРГ планує реалізувати не менше 300 мікропроектів, а у 15 містах сприяти впровадженню інноваційних практик у муніципальному управлінні. 


Довідково:

Спільний проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) з 2008 року активно діє по всій території України.  Понад 2.6 мільйони людей у понад 2000 сіл покращили своє життя через реалізацію мікропроектів через реалізацію понад 2,5 тисяч місцевих ініціатив.

 

Більше інформації про проект МРГ можна знайти за такими посиланнями:

 

 

За більш детальною інформацією, будь-ласка, звертайтесь до Спеціалістів з розвитку громад у Житомирській області – адреса розташування регіонального офісу: м. Житомир, м-н. Корольова, 1, оф. 503 Центральний офіс Проекту МРГ – м. Київ, вул. Еспланадна, 20, офіс 708.

Координатор компоненту розвитку міст - Леонід Туловський (MBA).

Тел: +38(050) 381-8902; E-mail: leonid.tulovsky@undp.org

 

(матеріали від 18.05.2015 р.)