ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Співпраця з Проектом «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»: підсумки 2015 року та першого півріччя 2016 року

29.06.2016 р.

Ось уже рік наше місто плідно співпрацює з Проектом «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ), який фінансується Європейським Союзом, співфінансується та впроваджується Програмою розвитку ООН.

Як результат – п’ять ОСББ та два заклади освіти на умовах співфінансування покращили свої будинки шляхом проведення капітальних ремонтів (заміна вікон та дверей, інженерних систем, проведення заходів з утеплення тощо). Зі слів членів громади – їх будівлі стали більш енергоефективними та значно комфортнішими для проживання. Крім того, знизились витрати за спожиті енергоресурси.

Нагадаємо, що учасниками Проекту МРГ в 2015 році стали ОСББ «Коротуна,7», «Основа-1», «Жмаченка, 46а», «Коростень-Еліт», «Дружній Дім», громадські організації «Піклувальна рада Коростенської міської гімназії Житомирської області» та «Піклувальна рада  центру розвитку дитини №17».

Таким чином, в 2015 році в рамках Проекту МРГ залучено понад 3 млн. грн.: внесок міста – 1,4 млн., ПРООН – 1,5 млн. грн., громади – 160 тис. грн. (Детальніше про стан виконання мікропроектів та їх фінансування – тут).

Та співпраця продовжується…

Оскільки одним з головних завдань Проекту МРГ в сфері розвитку міст є сприяння формуванню сучасних відносин та розвитку ринку послуг в житловому секторі, в 2016 році перевага у наданні мікрогрантів надавалась новоствореним ОСББ.

Взяти участь у Проекті в поточному році виявили бажання такі нові ОСББ міста – «Крупської, 7», «Крупської, 5», «Ш.Алейхема, 72А», «Водоспад». Загальна вартість мікропроектів становитиме понад 1,2 млн. грн.: внесок міста – 560 тис. грн.., ПРООН – 600 тис. грн., громади – 60 тис. грн. (Детальніше – тут).

Щоб підбити підсумки річної роботи, днями в приміщенні міськвиконкому «за круглим столом» зібрались усі учасники Проекту МРГ. Одні – щоб розказати про свої досягнення та поділитись досвідом, інші – щоб набути знань. Зокрема на заході проаналізували усі складнощі, «каміння спотикання» для подальшого їх уникнення, а також окреслили плани на майбутнє. Крім членів ОСББ на заході були присутні представники міськвиконкому, які так чи інакше причетні до реалізації Проекту МРГ, місцеві ЗМІ, а також члени ініціативних груп, які лише планують створити ОСББ. Модератором заходу була координатор Проекту МРГ в Житомирській області Оксана Краплич. А головував – заступник міського голови Олександр Ясинецький, який виступив з вступним словом та від всієї громади міста подякував ПРООН за надану можливість взяти участь у Проекті МРГ та втілити в життя такі суспільно-значущі проекти.

Презентаційні матеріали доповідачів будуть розміщені додатково.

З метою допомоги ОСББ у вирішенні питань енергоефективності заходів, які вони планують впроваджувати в свої будинках, а саме головне – де взяти кошти на їх реалізацію, на захід була запрошена Оксана Рафальська, експерт проекту «Енергоефективність у житловому секторі України», яка презентувала матеріали «Можливості енергозбереження у багатоквартирних будинках».

Ще одним приємним моментом заходу стало нагородження асоціації "Спілка голів ОСББ "Солідарність" (голова - Бовкунова Марина), яка за активну позицію у становленні, розвитку та підтримці ОСББ міста стала переможцем конкурсу серед Асоціацій ОСББ міст-партнерів Проекту МРГ, який був оголошений на початку 2016 року. Переможці отримали оргтехніку для створеного на базі асоціації Ресурсного центру, який знаходиться за адресою м. Коростень, вул. Грушевського, 20, офіс.11. 

Користуючись нагодою, громада Коростеня висловлює щиру вдячність  спільному Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» за плідну співпрацю, отримані можливості та знання.

 

Довідково:

Більше інформації про проект МРГ можна знайти за такими посиланнями:

  • Сайти Проекту МРГ  –

     www.cba.org.ua/threewww.cba.org.uawww.cba.org.ua/one

  • Сайт Програми розвитку ООН в Україні - www.undp.org.ua
  • Сайт Представництва Європейського Союзу в Україні –

     http://eeas.europa.eu/delegations/ukraine/index_uk.htm

  • Офіційний сайт міста Коростеня в розділі ПРООН в Коростені/Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» – http://www.korosten-rada.gov.ua/proon-v-korosteni/proekt-mistseviy-rozvitok-oriyentovaniy-na-gromadu/

або у спеціалістів з розвитку громад:

  • у Житомирській області – Оксана Краплич, регіональний координатор Проекту МРГ, тел. (050) 050-381-89-06,oksana.kraplych@undp.org, м. Житомир, м-н. Корольова, 1, оф. 503.
  • У м. Коростень – Сергій Стужук, контактна особа з Проектом МРГ,
    тел: (04142) 42538, korosten2009@meta.ua, м. Коростень, вул. Грушевського, 22, каб. 48
Галерея зображень