ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Кроки до успішної реалізації громадських ініціатив в рамках спільного Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

Наше місто продовжує реалізацію спільного Проекту  Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ), учасником якого воно стало в травні 2015 р. Нагадаємо, що одним з основних завдань Проекту МРГ є підтримка, на умовах спільного фінансування, реалізацію ініціатив громад (об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ)), спрямованих на проведення капітального ремонту та підвищення енергоефективності багатоквартирних житлових будинків.

До успішної реалізації своїх ініціатив (мікропроектів) щодо поліпшення умов проживання ОСББ міста пройшли вже декілька етапів: визначення та затвердження пріоритетів (основних завдань), розробка мікропроектів, участь у міському конкурсі з відбору мікропроектів.  І ось, п’ять ОСББ міста Коростеня вибороли можливість поліпшити свої будинки. Три з яких, навіть, провели  конкурси по відбору виконавців визначених в свої мікропроектах робіт.

З метою успішної реалізації громадами Проекту МРГ було проведено ряд інформаційних зустрічей та семінарів. Так, 4 серпня 2015 р. в Житомирі відбувся тренінг «Фінансовий менеджмент громадських організацій. Фінансові аспекти впровадження мікропроектної пропозиції» для учасників проекту Житомирської області (Чуднівський, Романівський, Андрушівський, Ружинський, Коростенський, Лугинський, Бердичівський та Любарський, а також місто Коростень та Новоград-Волинський).

Модератором тренінгу виступила Ірина Мартін, фінансовий асистент центрального офісу Проекту МРГ, яка ознайомилаприсутніх не лише з вимогами ПРООН щодо оформлення та ведення документів, звітності, проведення закупівель тощо, а і зробила наголос на фінансовій діяльності організацій громад відповідно до чинного законодавства, із підходом у забезпеченні неприбутковості організації, веденням бухгалтерських документів, звітності перед контролюючими органами.

Ірина Мартін навела приклади проблем, з якими стикалися учасники під час реалізації попередніх фаз Проекту, та проконсультувала, як цих проблем уникнути, надала ряд професійних практичних порад.

В заході також взяли участь директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації Олексій Шатило, радник голови обласної ради з питань взаємодії з територіальними громадами та органами виконавчої влади Петро Рудницький, координатори обласного ресурсного центру громад.


Більше інформації про проект МРГ можна знайти за такими посиланнями:


За більш детальною інформацією про Проект "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" звертайтесь, будь-ласка, до спеціалістів з розвитку громад:

  • у Житомирській області – Оксана Краплич, регіональний координатор Проекту МРГ, тел. (050) 050-381-89-06,oksana.kraplych@undp.org,

    м. Житомир, м-н. Корольова, 1, оф. 503.

  • У Центральному офісі Проекту – Леонід Туловський, координатор компоненту розвитку міст, тел: (050) 381-89-02,leonid.tulovsky@undp.org

м. Київ, вул. Еспланадна, 20, офіс 708.

  • У м. Коростень – Ганна Бабська, контактна особа з Проектом МРГ, тел: (04142) 50244, kor.ekonom@gmail.com 

 м. Коростень, вул. Грушевського, 22, каб. 36


(Матеріали від 06.08.2015 р.)