ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI1.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Підтримка підприємців міста Коростеня

Коростень вважається одним з найуспішніших малих міст України, навіть попри тривалий «чорнобильський статус» та пережитий пострадянський занепад промислового виробництва. Не зважаючи на нестабільну ситуацію в країні наше місто продовжує  активно розвиватися, приймаючи участь у різних міжнародних проектах та програмах.

Нагадаємо, що нещодавно рамках проекту технічної допомоги Польської Агенції Розвитку Підприємництва (ПАРП) та Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН) «Розвиток місцевого потенціалу для підтримки малого та середнього підприємництва на територіях, що постраждали від Чорнобильської катастрофи, шляхом розбудови місцевої інфраструктури підтримки бізнесу»  розпочали роботу центри підтримки підприємництва в м. Коростені, м. Овруч та с.м.т. Лугини.

Днями, а саме 22.05.2015 р.,  Центр підтримки підприємництва нашого міста відзначив свій «другий День народження», на який були запрошені гості з Польщі, представники владних кіл України та усі зацікавлені.

На урочистому відкритті Центру з вітальними словами до присутніх звернулись Володимир Вигівський, перший заступник міського голови м. Коростеня, Єжи Осятинський, економіст, член наглядової ради Національного банку Польщі, екс-міністр фінансів Польщі, міжнародний експерт ПРООН, Кунал Дхар, радник Програми Розвитку ООН з питань відновлення, та Бартош Мусяловіч,  керівник відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща в Україні.

Після ознайомлення з Центром делегація вирушила до ПрАТ «Коростенський завод МДФ», де відбувся круглий стіл на тему «Розвиток малого бізнесу – можливості для зростання». Розпочали захід Тетяна Жерибор, помічник голови Державної регуляторної служби України та  Руслан Майборода, радник з питань середнього і малого підприємництва Мінекономрозвитку і торгівлі України, які охарактеризували сьогодення малого і середнього підприємництва в нашій державі.

На правах господаря заходу з привітальним словом до присутніх звернувся Володимир Шевело, генеральний директор ПрАТ «Коростенський завод МДФ», який в свою чергу розповів про стан бізнес-клімату нашого міста та наголосив на партнерських відносинах між владою та бізнесом.

Володимир Боровков, керівник Центру підтримки підприємництва в
м. Коростень, представив присутнім Концепцію та План розвитку Центру на 2015-2017 роки. Далі захід набрав форму дискусії, де присутні могли обговорити поставлене на порядку денному питання «Які саме можливості для зростання малого та середнього бізнесу за сучасних обставин?».

По завершенні круглого столу учасники заходу відвідали парк культури і відпочинку ім. Островського та військово-історичний комплекс «Скеля». Почесні гості з нагоди відзначення Дня вишиванки,  отримали подарунки від громади міста – українські вишиванки.

 

Користуючись нагодою Коростенська міська рада висловлює щиру подяку організаторам та партнерам заходу, а саме – представникам ПРООН та  Володимиру Шевело за гостинний прийом, надане приміщення та обладнання, які дозволили провести круглий стіл на високому професійному рівні.

Галерея зображень