ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk

https://legalaid.gov.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Співпраця виконавчого комітету Коростенської міської ради з ПРООН у сприянні сталому місцевому розвитку

Співпраця виконавчого комітету Коростенської міської ради з ПРООН у сприянні сталому місцевому розвитку через посилення ролі екологічного управління

 

Охорона довкілля, економічна діяльність і соціальний розвиток суспільства тісно взаємопов'язані. У пошуку нових ідей та інструментів, що здатні посилити роль екологічної складової розвитку, проект ПРООН “Інтеграція питань захисту довкілля в стратегії місцевого розвитку територій, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” запрошено представників урядових структур, провідних експертів-екологів, лідерів громадянського суспільства та місцевої влади на «Екологічному Форумі Чорнобильських територій - 2012“, що відбувся 19-20 листопада в                   м. Богуславі Київської області. У форумі взяли участь і представники виконавчого комітету Коростенської міської ради.

Чи готова наша свідомість сприйняти екологічні ідеї, а наше серце відгукнутися сучасним екологічним викликам? Чи має громадськість вплив на ухвалення природоохоронних рішень та врахування екологічної складової під час підготовки місцевих стратегій, планів та програм? Яке майбутнє екологічної освіти? Ці та інші питання розглядалися під час Конференції «Екологічний Форум Чорнобильських територій - 2012», покликаній підтримати сучасне екологічне мислення та формування екологічної свідомості, сприяти ефективному плануванню та управлінню природоохоронною діяльністю, покращити комунікаційний компонент управління охороною довкілля та заохотити конкретні дії громадськості щодо захисту довкілля задля досягнення збалансованого розвитку  територій, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.

Забезпечення екологічної стійкості завжди відбувається в контексті окремої країни та/або території, залежно від проблем, що характерні для цієї країни / території, а також можливостей партнерів і екологічної свідомості громадян.

Саме тому Форум слугував платформою для обміну думками, обговорення проблем довкілля, на національному та місцевому рівнях, а також підходів, загальновизнаних та специфічних, що сприяють вирішенню екологічних проблем та прийняттю ефективних рішень в системі управління довкіллям.

В рамках «Екологічного Форуму Чорнобильських територій - 2012" відбулися пленарні засідання та панельні дискусії за наступними тематичними напрямками: потенціал регіональної екологічної політики і екологічного  управління, роль освіти та комунікації у досягненні екологічних цілей та участь громадськості у процесі прийняття рішень в сфері довкілля. В одній із таких панельних дискусій взяли участь і представники виконавчого комітету Коростенської міської ради. Так, перший заступник Коростенського міського голови Вигівський Володимир Васильович проінформував присутніх про заходи та перспективи роботи Коростенскої міської ради щодо реалізації екологічної політики, як складової місцевого розвитку».

В підсумковій резолюції Форуму учасники визначити основні напрямки інтеграції питань охорони довкілля та забезпечення раціонального природокористування до процесів планування місцевого розвитку, а також інструменти, які сприятимуть глибшому розумінню питань сталого розвитку фахівцями, що приймають рішення.

 

Про проект Інтеграції питань захисту довкілля в стратегії місцевого розвитку територій, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

 

Аварія, що сталася на Чорнобильській АЕС у квітні 1986 року, мала і має далекосяжні наслідки для людей, які живуть на територіях, що зазнали радіоактивного забруднення. Станом на січень 2012 року, більше двох мільйонів людей продовжують проживати в 2293 українських поселеннях (селах, селищах і містах), які мають статус радіоактивно забрудненої "зони" згідно законодавства 1991 року.

Уряди трьох найбільш постраждалих держав, а також міжнародна спільнота, організації громадянського суспільства, численні двосторонні і багатосторонні донори доклали чималих зусиль задля подолання наслідків аварії.

Однак, навіть через 26 років після аварії на Чорнобильській АЕС, населення постраждалих районів стикається з багатьма проблемами на шляху подальшого розвитку.

Задля надання допомоги у вирішенні існуючих проблем, був розроблений і схвалений План дій ООН щодо Чорнобиля до 2016 року, який на сьогодні забезпечує практичне підґрунтя для реалізації Десятиріччя відродження та сталого розвитку постраждалих регіонів.

Стратегія подолання негативної спадщини аварії на Чорнобильській АЕС до недавнього часу в основному була зосереджена на відновленні економіки і соціальному розвитку постраждалих територій. Заходи зі збереження довкілля – третьої складової парадигми сталого розвитку - були сфокусовані, в основному, на зменшенні радіоактивного забруднення.

У той же час інші нагальні питання охорони довкілля, такі як несанкціоноване розміщення відходів, забруднення води, неефективне використання енергії і т.д., часто недооцінювалися і недооцінюються, як місцевою владою, так і населенням в постраждалих районах.

Нещодавно ПРООН ініціювало новий проект, підтриманий урядом Польщі, метою якого є інтеграція питань захисту довкілля в плани і практики місцевого розвитку, в рамках зусиль із забезпечення сталого розвитку. Проект спрямований на підтримку вирішення екологічних питань на чорнобильських територіях, таким чином продовжуючи допомогу цільовим громадам, зокрема громаді міста Коростеня.

Файли до розділу:
Галерея зображень