ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Як уникнути отруєння чадним газом.
17.10.2019

Як уникнути отруєння чадним газом.

 

При настанні холодів, адаптуючись до опалення та бажаючи постійного тепла та комфорту у власному домі, нерідко ми забуваємо про необхідні заходи безпеки при користуванні газовими приладами, що призводить до виникнення нещасних випадків, зокрема, пов’язаних з отруєнням чадним газом.

Більшість випадків отруєння чадним газом переважно, спостерігається на початку опалювального періоду. Причини, доволі елементарні: дехто - не встиг перевірити справність та чистоту димоходу, хтось - нехтує перевіркою тяги, інші - придбали та самовільно встановили нові більш потужні газові колонки та котли, зовсім не думаючи про те, що разом з заміною газового приладу, необхідно змінювати і площу перерізу димоходу, також відсутність тяги в димових та вентиляційних каналах. Причинами відсутності тяги в першу чергу є несправність димових та вентиляційних каналів, їх засмічення, зруйновані оголовки димоходів, знаходження їх в зоні вітрового підпору. Також негативно впливає відсутність притоку повітря в приміщення, де встановлені газові прилади (влаштування герметичних металопластикових вікон та дверей без провітрювачів) адже для згорання 1 м3 газу необхідно 10 м3 повітря. В окремих випадках на місці вентиляційних решіток встановлені електровентилятори або ці решітки закриті цупким папером.

Не завжди перевіряється наявність тяги перед включенням і під час роботи газових приладів з відводом продуктів згорання в димохід; користуються газовими приладами без відкривання кватирок або фрамуг у вікнах; самостійно здійснюють ремонт газових приладів або вносять зміни в їх конструкції, відключають автоматику безпеки; використовують газові прилади не за призначенням, зокрема, газові плити для обігріву приміщень.

Основні симптоми отруєння чадним газомБільшість випадків отруєння чадним газом трапляється у квартирах, де невеликі приміщення. Найбільш швидко отруєння чадним газом настає у дітей, вагітних жінок, хронічно хворих літніх людей. Основні симптоми отруєння - головокружіння, загальна слабість, почервоніння обличчя, часте серцебиття, може бути мерехтіння чи двоїння в очах. Також людина непритомніє на 1-2 хв, з’являється нудота. У важких випадках непритомність довготривала, з’являються судоми.

Щоб уникнути отруєння, необхідно: 

- слідкувати за справною роботою газових приладів;

- періодично перевіряти наявність тяги в димовому та вентиляційному каналах;

- не закривати, очищувати від жиру та сміття решітку вентиляційного каналу;

- не використовувати газові плити для обігріву приміщення;

- не втручайтесь в конструкцію газових приладів та не допускайте до їх ремонту сторонніх осіб.

При використанні газу в побуті необхідно бути особливо обережними і пам’ятати, що тільки за умов дотримання правил безпечного користування газовими приладами, утриманням їх у справному технічному стані, вчасного виявлення порушень тяги, проведення прочищення димових та вентиляційних каналів можна гарантувати безпеку, комфорт і затишок у Ваших домівках.

 

  

 

Відділ з питань цивільного захисту

виконавчого комітету міської ради