ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk

https://legalaid.gov.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Обговорення тарифів на міські перевезення
25.07.2014

В четвер 24 липня о 15.00 в конференц-залі міськвиконкому відбулось засідання, на якому обговорювалось питання встановлення тарифів на проїзд у міському транспорті. Участь в обговоренні взяли заступник міського голови Ясинецький О.А., перевізники Максименко І.С. (ТОВ „Автосвіт ЛТД”), Шикерявий С.М, Левківський М.М., Дідківський О.М., депутати Коростенської міської ради, громадяни міста.

На початку засідання заступник міського голови Ясинецький О.А. ознайомив присутніх з остаточними результатами дослідження пасажиропотоку міста та вказав на проблеми його проведення, виявлені в ході опрацювання та ознайомлення з попередніми результатами. Відтак, загальний обсяг пасажирів, що оплатили проїзд протягом 3 днів (п`ятниця, неділя, понеділок), становив 43867 осіб. На підставі отриманих даних можна стверджувати, що середня кількість пасажирів за рейс в одному напрямку по місту становить 16,53 особи. Найбільш інтенсивний пасажиропотік, при цьому, спостерігався на маршруті № 6 "Ст.Житомирська - Цегельний" (24,65 особи), а найменший – на маршруті № 6б "Київська - ст.Житомирська" (9,99 осіб). Окрім того, розглядалось питання використання досвіду інших міст.

Перевізники наголосили на закономірних тенденціях зростання витрат на експлуатацію транспортних засобів та забезпечення процесу перевезень. Результати досліджень та оцінок свідчать, що величина зростання витрат на паливо протягом останнього періоду становила 37%. Окрім того, перевізники наголосили на соціальних зобов`язаннях, взятих на себе, а саме допомога в перевезення військовозобов`язаних в даний час, соціальних працівників та інших незабезпечених категорій.

Директор ТОВ «Автосвіт ЛТД» Максименко І. С. зазначив, що перевезення автобусами його підприємства здійснюватиметься за попереднім тарифом. Представники громадськості наполягали на тому, аби не збільшувати тариф на міські перевезення та виділити додаткового пільгового місця, проте у зв`язку з обмеженим обсягом субвенцій з державного бюджету дана пропозиція не буде задоволена.

За результатами обговорень усі пропозиції будуть узагальнені та винесені на розгляд чергового засідання виконавчого комітету.