ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
ЗУ «Про комерційний облік теп.енергії та водопостачання»
21.01.2019

ЗУ «Про комерційний облік теп.енергії та водопостачання»

 Згідно вимог Закону України «Про комерціійний облік теплової енергії та водопостачання» який вже діє з серпня 2017року є - 100% оснащення будинків комерційними будинковими лічильниками. Такі лічильники повинні відповідати сучасним технічним вимогам, в тому числі оснащені системою диспетчеризації та антимагнітним захистом. Отже, як може відбуватися процес узгодження між Водоканалом та споживачами необхідності встановлення лічильника та умови на яких вони будуть встановлені.

По-перше Водоканал, як оператор зовнішніх інженерних мереж має поінформувати про намір встановлення лічильника (опублікувавши на сайті обяву). Водоканал до встановлення лічильників надає повідомлення власникам (співвласникам) будинків або управляючим компаніям.

  Повідомлення має містити:

 - вартість встановлення приладу;

-розмір внесків за встановлення;

- умови та порядок сплати внесків;

-поштова та/або електронна адреса Водоканалу, на яку необхідно надсилати відповідь.

 Після ортимання повідомлення співвласники мають 3 варіанти розвитку:

По-перше, надати згоду на встановлення вузла комерційного обліку на запропонованих Водоканалом умовах;

По-друге, намір погодити з Водоканалом відмінні від запропонованих умови встановлення вузла комерційного обліку (наприклад- не погоджуються в вартістю, періодом розстрочки, та інше).

По-третє, намір самостійно обладнати будівлю вузлами комерційного обліку в установленому законодавством порядку.

У разі якщо протягом двох місяців з дня отримання повідомлення власник (співвласники) не повідомив Водоканал про намір погодити з ним відмінні від запропонованих умови встановлення вузла комерційного обліку або про намір самостійно обладнати будівлю вузлами комерційного обліку в установленому законодавством порядку, а також у разі якщо власник (співвласники) повідомив про намір погодити відмінні від запропонованих умови встановлення вузла комерційного обліку або про намір самостійно обладнати будівлю вузлами комерційного обліку в установленому законодавством порядку, але не зробив цього протягом чотирьох місяців з дня повідомлення оператором про намір встановити вузли комерційного обліку, оснащення будівлі вузлами комерційного обліку здійснює Водоканал на умовах, що їх запропонував.

Споживачам, які не надали відповіді у 2-х місячний термін, Водоканал встановлює прилад на умовах, раніше запропонованих у повідомленні.

Вузли комерційного обліку належать на праві власності власнику (є спільною сумісною власністю співвласників) будівлі. Вузли комерційного обліку приймаються Водоканалом на абонентський облік протягом 14 календарних днів з дня  їх встановлення.

 Відповідальність за збереження і цілісність вузлів комерційного обліку покладається на власника (співвласників) будівлі (її частини), в якій вони встановлені.

Витрати на оснащення будівлі вузлами комерційного обліку, здійснені оператором зовнішніх інженерних мереж (Водоканалом), відшкодовуються споживачами відповідних комунальних послуг, а також власниками (співвласниками) приміщень, шляхом сплати внеску за встановлення вузла комерційного обліку, який сплачується виконавцеві відповідної послуги.

У разі якщо власник (співвласники) будівлі не дає згоди або створює перешкоди встановленню вузла комерційного обліку в місцях вводу зовнішніх інженерних мереж у будівлю, оператор зовнішніх інженерних мереж, до яких приєднана (приєднується) будівля, може вимагати встановлення судом сервітуту щодо частини будівлі, в/на якій обладнується вузол комерційного обліку, для встановлення та обслуговування такого вузла обліку.

НАГАДУЄМО, ВСТАНОВЛЕННЯ ЗАГАЛЬНОБУДИНКОВОГО ПРИЛАДУ ОБЛІКУ ВОДИ-НЕ ПРАВО, А ОБОВЯЗОК!!!