ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk

https://legalaid.gov.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Як зняти особу з реєстрації місця проживання?
12.02.2019

При призначенні субсидії враховується дохід усіх, хто зареєстрований в житловому приміщенні. Часто у людей, які зареєстрували у своїх житлових приміщеннях інших осіб, виникають проблеми, якщо останні протягом тривалого терміну не проживають та не з’являються у місці їх реєстрації. Тому, до місцевого центру та бюро правової допомоги часто звертаються мешканці Коростенщини з питанням, як зняти особу, яка не проживає у квартирі чи будинку з реєстрації. Роз’яснення з цього питаня, в межах проекту «Я маю право!», надала фахівець Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Сергієнко.

Для вирішення даного питання існує два шляхи: добровільна згода особи на зняття з місця реєстрації та судове вирішення спору.

Добровільна згода особи на зняття її з реєстрації місця проживання – це безумовно найшвидший та найпростіший шлях. Особа має подати заяву до виконавчого комітету органу відповідної ради за місцем знаходження житлового приміщення, або до центру надання адміністративних послуг. Громадяни, які не можуть самостійно зробити це, можуть залучити представника за довіреністю. При поданні заяви та всіх необхідних документів, орган реєстрації має прийняти рішення про зняття з місця реєстрації або відмову у знятті з реєстрації.

Інший шлях – судовий. Можливість позбавлення особи права на користування житловим приміщенням у судовому порядку та подальшого зняття з реєстрації залежить від того, чи є особа членом сім’ї власника житлового приміщення. Якщо це член сім’ї, тоді суд бере до уваги період протягом якого особа припинила фактичне проживання в житловому приміщенні. Позов краще подавати після спливу 1 року. Суд у кожному конкретному випадку на власний розсуд встановлює наявність поважних причин для припинення користування приміщенням особи, яка не проживала понад встановленого строку.

Відносно особи, яка не є членом сім’ї, то в такому випадку власник може звернутись до суду з позовом про визнання особи такою, що втратила право на користування житловим приміщенням та зняття з реєстрації.

Більше інформації про проект «Я МАЮ ПРАВО!» - на сайті pravo.minjust.gov.ua та за номером 0 800 213103(єдиний контакт-центр надання безоплатної правової допомоги)