ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk

https://legalaid.gov.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Всі діти мають право на виховання в сім’ї
12.01.2017

 

Всім відома істина: яке покоління підростає сьогодні – таке майбутнє нашої держави! А тому, на сьогодні, виникла потреба не тільки в підтримці родин, які мають тимчасові проблеми, але й в особливій роботі з кризовими сім’ями, направленою на постійний контроль за дотриманням прав дітей, запобігання виникненню загрози їх життю та здоров’ю, а також профілактичній роботі з батьками, які є потенційно неблагополучними. Бо починати треба працювати з родиною до того, коли дорослі внаслідок свого способу життя втратять моральне обличчя та право називатися батьками.

Зрозуміло, що тільки сім’я здатна забезпечити задоволення основних потреб дитини, надавати стимули для її подальшого розвитку, створювати стабільну атмосферу. 

Але що ж робити, якщо не існує можливості для дитини жити з рідними батьками або дитинчатко, в силу тих чи інших обставин залишилося сиротою? Однією з альтернатив виступає прийомна сім’я, чі дитячий будинок сімейного типу, до якого, згідно законодавства,  влаштовують дітей – сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування на виховання та спільне проживання.

Держава в особі представників відповідних відділів державної адміністрації, міської ради, в тому числі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, гарантує надання якісної підтримки прийомних батьків та забезпечення прав прийомних дітей. 

На даний час в місті Коростень  успішно функціонують 2 прийомні сімї, в яких виховується 7 дітей, та 6 будінків сімейного типу , в яких виховуються 44 дитини. Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснюється соціальне супроводження даних сімей, зорієнтоване на контроль за умовами виховання й утримання вихованців та дієву допомогу у вирішенні життєвих проблем сімей, які виховують дітей – сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Якщо Ви відчуваєте в собі сили та бажаєте подарувати шанс на гідне життя дитині – сироті або дитині, позбавленій батьківського піклування, звертайтесь до Коростенського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

До нас Ви можете звернутись за адресою:

м. Коростень вул. Музейна (Крупської),3,  контактний телефон: 4-79-07.