ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Всеукраїнський тиждень права
14.12.2017

           Однією з необхідних умов перетворення України у справжню правову державу є підвищення рівня правової освіти населення, у першу чергу – молоді. Тому правова освіта на сьогодні є у центрі уваги працівників бібліотек Коростенщини  та набуває особливо важливого значення в житті суспільства. 11грудня в приміщенні  читального залу Коростенської  районної бібліотеки ім. М. Сингаївського відбувся масовий захід з питань правової тематики в рамках Всеукраїнського тижня права. Працівники бібліотеки спільно з начальником відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Сергієнко Оксаною Василівною та фахівцем із соціальної роботи Коростенського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Рябушенко Світланою Михайлівною провели годину правовихзнань на тему: «Права. Гарантії. Захист.» для учнів міської гімназії № 7. Усім присутнім було корисно довідатись про свої права та обов’язки , цікаво дізнатися про відповідальність, згідно чинного законодавства України та Загальної декларації ООН про права людини. 

Під час виступу Оксана Сергієнко проінформувала присутніх, що цього року  стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» з метою підвищення правової свідомості українців, інформування громадян щодо використання їхніх прав у повсякденному житті, а також надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами. Запуск сайту проекту – важливий крок, адже кожен може скористатись порталом http://pravo.minjust.gov.ua/ або єдиним номером контакт-центру системи надання безоплатної правової допомоги - 0 800 213 103 та отримати необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях.

Також увагу зосередила на профілактиці кібербулінгу та булінгу. З присутніми обговорили питання: що ж може трапитись у реальному житті через безтурботну віртуальну поведінку? Як не допустити суїцидальних намірів? та відповідальність, яка передбачена Кримінальним Кодексом України за такі діяння.