ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Всесвітній флешмоб 22 PUSH UP CHALLENGE
20.02.2017

 

17 лютого Центр соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, м. Коростеня долучився до  всесвітнього флешмобу  22 PUSH UP CHALLENGE.  

За час перебування на території бойових дій, учасники АТО стикаються зі значною кількістю ризиків, які в подальшому житті можуть призвести до розладів психічної діяльності, стресів, так званого ПТСР, посттравматичного стресового розладу.  У закладі зібрались покоління: ветерани Великої Вітчизняної війни, воїни-інтернаціоналісти, ліквідатори Чорнобильської катастрофи, учасники АТО. Також були запрошені юнаки загальноосвітніх шкіл - майбутні захисники Вітчизни.

Гостями заходу були представники державних установ, військових структур, служб соціального захисту, волонтери, вчителі допризовної підготовки. Волонтери Центру - учні Коростенського міського ліцею звернулися зі словами подяки до ветеранів Великої Вітчизняної війни, «афганців», «чорнобильців» та учасників  антитерористичної операції. Згадали людей різних поколінь, хто віддав своє життя, виконуючи свій інтернаціональний та патріотичний  обов’язок, захищаючи честь нашої держави  і висловили свою шану хвилиною мовчання.

Було відмічено, що багато «афганців» та  «чорнобильців»  сьогодні захищають нашу землю, деякі з них волонтери, інші учасники бойових дій. Досвід здобутий тоді, вони використовують зараз і стоять на захисті нашої Вітчизни.

Директор Центру звернувся до учасників флешмобу і запросив їх здійснити 22 віджимання на знак підтримки учасників АТО. Учні загальноосвітньої школи №1, вчителі, волонтери та  учасники АТО успішно прийняли виклик.

Центр СПР населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, м. Коростень, передав естафету партнерам, такому ж Центру в смт. Іванкова.              

Наприкінці зустрічі подякували присутнім воїнам АТО, УБД за їх внесок у захисті Вітчизни, за їхню мужність, витривалість та патріотизм, за те, що вони боронять кордони України, відстоюють її інтереси.

Спеціалісти ЦСПР населення запропонували їм свою допомогу в подоланні проблем та  адаптації до мирного життя. Центр працює  у підпорядкуванні Державної служби в справах ветеранів війни та учасників АТО і надає інформаційну, просвітницьку, навчальну, фізкультурно-оздоровчу, соціальну, юридичну, психологічну допомогу, можливість  участі в міжнародних програмах та проектах, направлених на подолання проблем учасників АТО та УБД.     

Піснею-подякою «Нам є, що захищати» у виконанні учня ЗОШ№1 завершилася зустріч.         

Спеціалісти ЦСПР звертаються до всіх такими словами: «Нехай Господь єднає Україну, нехай ангели оберігають кожного від небезпеки, а учасники АТО повертаються живими додому з перемогою. Ми віримо в те, що війна на сході України скоро закінчиться. Завдяки  мужності та витривалості наших воїнів ворог обов’язково відступить і настане мир та злагода на нашій рідній землі».

 

 

Спеціаліст ЦСПР населення

Віра Гис