ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
ВІДШКОДУВАННЯ ВИТРАТ НА ЗДІЙСНЕННЯ ПОХОВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ
29.01.2019

ВІДШКОДУВАННЯ ВИТРАТ НА ЗДІЙСНЕННЯ ПОХОВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ТА  ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ

Відповідно до Бюджетного Кодексу України, Законів України «Про увічнення Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років», «Про поховання та похоронну справу», «Про внесення змін до деяких законів України щодо поховання учасників бойових дій і соціального захисту їх сімей», постанови Кабінету Міністрів України від 28.10.2004р. № 1445 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни», враховуючи розпорядження голови обласної державної адміністрації від 14.06.2010р. №158 «Про затвердження Порядку відшкодування витрат на поховання учасників бойових дій та інвалідів війни» та рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради визначається механізм здійснення відшкодування витрат на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, які проживали в місті Коростень.

Витрати на проведення безоплатного поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни здійснюються за рахунок коштів державного бюджету.

Вартість ритуальних послуг, яка підлягає відшкодуванню на  поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни не повинна перевищувати середню вартість на відповідні ритуальні послуги, що склалася у місті обласного значення.

На 2019 рік  сума витрат на здійснення одного поховання учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни становить 1969 грн. 70 коп.

Для оформлення відшкодування витрат, особа, яка здійснила поховання, подає управлінню праці та соціального захисту населення такі документи:

-  заяву;

-  копію паспорта;

-  копію ідентифікаційного номеру;

- копію свідоцтва про смерть, виданого органами реєстрації актів громадянського стану;

- копію документа про підтвердження статусу учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни (копію посвідчення або довідку військкомату);

        - копії документів, які підтверджують вартість ритуальних послуг, наданих при похованні учасника бойових дій чи особи з інвалідністю внаслідок війни і передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 року №1445 (квитанції про вартість ритуальних послуг).

 

За детальнішою інформацією звертатися до Управління праці та соціального захисту населення Коростенської міської ради за адресою: м. Коростень, вул. Шевченка, 8, каб. 6, тел. 4-21-62.