ОГОЛОШЕННЯ

/gromada/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Відключення тепла - в заручниках міста України
2.04.2018
Відключення тепла – не ініціатива комунального підприємства чи місцевої влади, у такій ситуації опинилися практично всі міста України.

Не дивлячись на низький температурний режим, у Коростені місцеві мешканці мають неприємність у вигляді холодних батарей в своїх оселях. Більш того: без опалення залишилися і загальноосвітні навчальні заклади та дитячі садочки. Люди обурені, адже за попередньою інформацією закінчення опалювального сезону мало бути 15 квітня, окрім того, зараз на вулиці ще доволі прохолодно, і коростенцям доводиться мерзнути. А як же діти, яким потрібно ходити у холодні дитячі садочки та школи?

Чому ж в Коростені відключили централізоване теплопостачання, пояснила на апаратній нараді Тетяна Баранівська, директор КП «Теплозабезпечення. Відключення тепла – не ініціатива комунального підприємства чи місцевої влади, у такій ситуації опинилися практично всі міста України.

Справа в тому, що договори між «Нафтогазом» та тепломережами на постачання природного газу були заключені по 31 березня 2018 року. Вже 28 березня відбулося засідання Кабінету Міністрів України, де було прийняте рішення про внесення змін у Постанову №187 про продовження терміну її дії до 1 червня 2018 року. Сьогодні «Нафтогаз» має розглянути питання підписання цих додаткових угод.

Якщо узагальнити, то фактично КП «Теплозабезпечення» припинило подачу тепла у зв’язку тим, що закінчився термін договору на газопостачання, тобто підприємство залишилося без природного газу, і не має можливості працювати. Шанс, що з підписанням додаткових договорів тепло в оселях все ж з’явиться, практично відсутній. А поки що від недолугих дій державної влади, зокрема Кабінету міністрів, страждають, у першу чергу, наші діти в школах та дитячих садочках.

 

Іскоростень