ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Відбувся ярмарок професій МЦЗ
9.04.2019

5 квітня, в приміщенні міського палацу культури ім. Т.Г. Шевченка відбувся «Ярмарок кар’єри».
Завітали на ярмарок учні 9-х та 11-х класів 13-ти міських шкіл, 2-х районних. 
Активну участь у «Ярмарку кар’єри » прийняли представники 11-ти навчальних закладів, які підготували відео презентації й навіть креативні, вокальні номери. 
Гарна організація, творчий підхід, влучно сформована та донесена інформація, перемежована розважальними виступами піднесла цьогорічний «Ярмарок професій» на високий рівень, що дозволило повністю втілити мету профорієнтаційного заходу. Адже багато років поспіль він допомагає майбутнім випускникам свідомо обрати майбутній фах, навчитись орієнтуватись у світі професій. 
Учні Коростенських міських та районних шкіл мали можливість наживо поспілкуватись з представниками Житомирського Центру сфери обслуговування, Житомирських агротехнічного, фармацевтичного коледжу, кооперативного коледжу бізнесу і права, Житомирського університету імені Івана Франка, Житомирського медичного інституту, Житомирського національного агроекологічного університету, Житомирського державного технологічного університету, Житомирського військового інституту ім. С.П.Корольова, Київського електротехнічного інституту.
Також на заході, як і багато років поспіль, гідно презентували робітничі професії, що можна безкоштовно отримати саме в них, представники професійно-технічного училища №16 міста Коростеня. В холі вони також представили зразки своїх найкращих виробів.
По завершенню «Ярмарку професій» учні отримали різноманітні буклети з професіями, листівки, роздаткові матеріали з інформацією про навчальні заклади. 
Але головне, що винесли із святкового залу діти,- це орієнтир, уявний компас, що маємо надію, спрямує їх у правильному напрямку. А ми, фахівці відділу активної підтримки безробітних, теж відчували піднесення від гарно проведеної роботи. Адже посмішки та позитивні відгуки тільки підкріплювали нашу віру в те, що проведена нами профорієнтаційна робота є корисною та необхідною для всіх учасників заходу.