ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Відбулося підвищення кваліфікації батьків-вихователів та прийомних батьків
3.10.2019

2 жовтня 2019 р. завершився цикл навчання з підвищення виховного потенціалу прийомних батьків та батьків-вихователів північного регіону Житомирщини, який проводився на базі м. Коростень.

Останній день, як і два попередніх був змістовний, цікавий та емоційний. Розпочала його психолог Коростенського відділення «Клініки, дружньої до молоді», Давидюк А. А., яка ознайомила присутніх з послугами, що надаються спеціалістами КДМ, особливостями підліткового віку та статевого виховання у сім`ї дітей різного віку та статі, роботи з дітьми, які мають ознаки сексуалізованої поведінки, надала рекомендації батькам, як вирішувати труднощі, які виникають в різні періоди підліткового віку.

Представники комунальної установи інклюзивно-ресурсного центру ознайомили батьків-вихователів та прийомних батьків з особливостями інклюзивного навчання.

Старший інспектор Коростенського ВП ГУНП в Житомирській обл., Яценко О.В. розкрила тему: «Особливості юридичної відповідальності дітей певного віку за вчинення злочинів, відповідальності батьків та осіб, що їх замінюють, за вчинення дітьми правопорушень та завдань шкоди, юридично-правові аспекти малоліття та неповноліття».

 До навчання була залучена практикуючий психолог Житомирського обласного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Мишківська В.М., яка спільно з батьками розглянула поведінкові особливості дітей, які ускладнюють процес спілкування та взаємодії з ними, різновиди поведінкових відхилень.

Насамкінець заходу, головний спеціаліст ЖОЦСССДМ Бедер С.В., провела тренінг «Запобігання емоційному вигоранню прийомних батьків та батьків-вихователів, профілактика та подолання», в ході якого проводились рольові та тематичні ігри, творчі вправи. Учасники були максимально активними, брали участь в дискусіях, ділилися  особистим досвідом.

За результатами навчань батьків-вихователів та прийомних батьків отримають відповідні сертифікати.

Від заступника директора Житомирського обласного ЦСССДМ працівники Коростенського міського центру отримали відповідні рекомендації стосовно подальшого ефективного соціального супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.