ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Вчора з робочим візитом місто Коростень відвідав радник Президента України Володимир Зубанов
19.06.2013

         Вчора з робочим візитом місто Коростень відвідав радник Президента України, народний депутат України IV, V, VI скликань, президент благодійного фонду «Схід-Захід разом» Зубанов Володимир Олександрович.

        Метою візиту було вивчення та аналіз реалізації у місті Коростені завдань та соціальних ініціатив Президента України щодо залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя.

    У рамках візиту Володимир Зубанов провів для місцевих засобів масової інформації прес-конференцію, в якій також взяли участь міський голова Москаленко В.В., секретар міської ради Ходаківський В.В., голова міського осередку Партії регіонів Баранівська Т.М., актив міської організації Партії регіонів.

        Під час конференції радник Президента поділився своїми враженнями від перебування у нашому місті, а також відповів на болючі питання коростенців стосовно добудови хірургічного корпусу, будівництва басейну та ін.. Деякі питання стосувались і реалізації у місті Коростені соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України», зокрема, виділення коштів на підтримку діяльності Центру соціальної реабілітації для дітей-інвалідів «Джерело надії» та модернізації спортивних майданчиків при навчальних закладах.

  Побував Володимир Зубанов і на стадіоні «Спартак», відвідав Центральну бібліотеку ім.М.Островського та оглянув парк культури й відпочинку.

      Радник Президента до міста Коростеня приїхав не з порожніми руками, а з комплектами книг з історії України, які побачили світ у рамках започаткованого ним ще кілька років тому проекту "Україна. Історія великого народу", та подарував їх центральній бібліотеці.

     На завершення зустрічі міський голова Володимир Москаленко подякував поважному гостю та запросив відвідати місто Коростень ще раз і взяти участь у святкуванні VI Міжнародного  фестивалю дерунів.