ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
УВАГА! Міжнародний конкурс дитячого малюнка «Коростень - Фукусіма – Солідарність - Майбутнє»
28.03.2013

З метою підтримки розвитку українсько-японського співробітництва по лінії Чорнобиль-Фукусіма серед учнів шкіл міста оголошується конкурс на кращий малюнок «Коростень - Фукусіма – Солідарність - Майбутнє» 

Конкурс дитячого малюнка «Коростень - Фукусіма – Солідарність - Майбутнє» проводиться спільно виконавчим комітетом Коростенської міської ради та Посольством України  в Японії з метою виховання національної свідомості, почуття патріотизму, формування в учнів свідомого ставлення до проблем подолання наслідків техногенних катастроф у світі. ВІДЕО ТУТ.

Конкурс проводиться до 12 квітня, підведення підсумків - 15 квітня 2013 року.

Обов'язкова умова - твори мають відображати спільну проблему  українського та японського народу в подоланні наслідків аварії на ЧАЕС та Фукусімі -1,  а також містити слова підтримки та  побажання дітям Фукусіми англійською мовою.

 За результатами конкурсу журі відбирає роботи, які найбільше відповідають поставленому творчому завданню. Роботи, визнані журі кращими, будуть передані у Фукусіму під час візиту міського голови в Японію 22 – 26 квітня 2013 року .

Твори з позначкою "на конкурс «Коростень - Фукусіма – Солідарність - Майбутнє» приймаються на розгляд журі до відділу інформаційно–консультативного забезпечення  за адресою: м.Коростень, вул. Грушевського,22 каб.№4. Довідки за телефонами: 96-1-88

Роботи конкурсантів повинні містити повну інформацію про виконавців: прізвище, ім'я, по батькові, домашня адреса, телефон, номер навчального закладу і класу, назва роботи. Роботи, які не матимуть усіх необхідних реквізитів, не будуть допущені організаційним комітетом до участі у конкурсі і відповідно розглядатися журі не будуть.

 Українсько-японське співробітництво по лінії Чорнобиль-Фукусіма, готовність України передавати свої знання і досвід щодо подолання наслідків Чорнобильської катастрофи японським партнерам є важливим елементом і механізмом формування й підтримання позитивного іміджу України на міжнародній арені.

З 22 по 25 квітня 2013 року міський голова Володимир Москаленко  представлятиме Україну на 46 щорічній міжнародній  Конференції «Японського атомного промислового Форуму» (Japan Atomic Industrial Forum - JAIF), що відбудеться у м.Токіо. Тематика цьогорічної Конференції присвячена майбутньому атомної енергетики в Японії, поверненню довіри світової спільноти до «мирного атому», а також урокам, винесеним після аварії на АЕС «Фукусіма-1» та Чорнобильській АЕС.

Крім того, під час візиту в Японію заплановані зустрічі із керівництвом м.Нагасакі та м.Фукусіма.