ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Участь ініціативної групи з міста Коростеня в міжнародному проекті «Успішні локальні громади».
9.07.2017

      З травня цього року ініціативна група з  м. Коростень в складі  Якубовського Л.П.,  Лазаренко В.В., Василенко Т.О.,  Стужук Т.Л., Гречко О.П., Єсін І.В.  беруть участь в міжнародному  проекті "Успішні локальні громади", що проводиться  фондом «Освіта для демократії» (Варшава, Польща),  Громадською організацією «Наше Поділля» (Вінниця) та Громадською організацією «Точка доступу» (Краматорськ). В рамках проекту в нашому місті  з 12 червня проводилось соціологічне дослідження нестандартними та цікавими методами (методами локального аналізу).  Метою дослідження було звернути увагу на проблеми дітей з особливими потребами, а саме, необхідність створення ресурсного простору для батьків цієї категорії дітей. Актуальність обраної теми  дослідження зумовлена необхідністю підвищення статусу дитинства в суспільстві та гуманного ставлення до дітей, незалежно від особливостей їхнього розвитку. Опитування  проводилось в чотири етапи. В  Управлінні праці та соціального захисту проводився метод "Висячі питання". За допомогою методу "Радар"в міській дитячій поліклініці було опитано велику кількість мешканців громади. Шляхом анкетування "Передай далі" зібрано думки депутатів Коростенської  міської ради.

Громадяни міста активно брали участь в опитуванні та висловлювали досить цікаві думки. В ході дослідження були отримані такі результати:  переважна більшість  мешканці мало знають про  особливості дітей цієі категоріі;недостатньо сформована державна політика, щодо надання різноманітної (соціальної, юридичної, медичної, інформаційної, психологічної) допомоги родинам, де є діти з особливими потребами; бракфахівців в нашому місті (корекційних педагогів, логопедів, дефектологів, корекційних психологів); необхідність створення ресурсного простору, де б надавалась психологічна, соціальна, юридична допомога батькам. Отримані результати було репрезентовано на круглому столі перед представниками громадскості та батьками дітей з особливими потребами. Варто зазначити, що результати були очікуваними, проте всеж учасники дослідницької групибули вражені, що ця проблема  настільки гостро стоїть у суспільстві і шляхи її вирішення з боку держави тільки в стадії розробки.  Проект триває і радує те, що коростенська громада не залишається осторонь проблем нашого міста й давно готова до співпраці. Тільки дослухаючись громадської думки можна прийняти правильне рішення!