ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Триває співпраця Коростенського міського центру зайнятості з Коростенським МРВ філії Державної установи «Центр пробації».
20.08.2019
Триває співпраця  Коростенського міського центру зайнятості  з Коростенським МРВ філії Державної  установи  «Центр пробації».
         16 серпня 2019 року на базі Коростенського МЦЗ неповнолітні суб’єкти пробації Коростенського МРВ були залучені до профорієнтаційних заходів.
         В ході зустрічі начальник відділу активної підтримки безробітних  Людмила Бондарчук провела тестування з метою визначення професійних інтересів та професійної спрямованості особистості.  За результатами тестування було презентовано відповідні навчальні заклади та професії,  доведено інформацію про рейтинг найбільш оплачуваних та актуальних професій на ринку праці та  алгоритм самостійного пошуку вакансій через сайт Державної служби зайнятості.
         Наприкінці зустрічі неповнолітнім було запропоновано ознайомитись з розробкою Житомирського обласного центру зайнятості населення — професійним астропрогнозом, який висвітлює  взаємозв'язок між  якостями особистості та ймовірністю високих професійних досягнень в певній сфері.
         Додатково, в ході заходу психологом Коростенського МРВ Андрієм Шевчуком та фахівцем (з соціальної роботи із суб'єктами пробації) Романом Бошаковим  з неповнолітніми суб’єктами пробації була проведена роз’яснювальна робота в форматі питання - відповідь щодо отриманих в ході профорієнтації результатів.
         Вказаний захід був проведений для виключення випадків, коли неповнолітній суб'єкт пробації не залучений до навчання або не працює, що у свою чергу негативно впливає на повторну злочинність
.