ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Три коростенки є переможцями по Житомирській області в результаті всенародного голосування в конкурсі "Кращий податковий інспектор України"
11.02.2014

Три коростенки  є переможцями  по Житомирській області в результаті всенародного голосування в конкурсі "Кращий податковий інспектор України"

    Всеукраїнський конкурс під назвою "Кращий податковий інспектор України"  проводився  в кінці 2013 року  редакцією газети "Все про бухгалтерський облік". Газета нагороджена Почесною грамотою та пам’ятним знаком Кабінету Міністрів України за значний внесок у розвиток економічної та правової освіти громадян України та є авторитетним виданням, яке має широке визнання працівників економічної сфери та платників податків. 

  Всеукраїнський конкурс "Кращий податковий інспектор України"  охоплював всю територію України й діяв за правилами відкритого публічного голосування кожного бажаючого в мережі Інтернет за свого кращого податкового інспектора.

  Переможцями  Всеукраїнського конкурсу "Кращий податковий інспектор України" в 2013 році по Житомирській області  стали 3 коростенки (Огородник Ольга-1 місце, Каленська Катерина-2 місце та Бовсунівська Тетяна-3 місце), працівники Коростенської ОДПІ.

 Каленська Катерина користується повагою серед колег та платників на протязі 10 років, завжди готова надати всебічну допомогу платникам податків у вирішенні багатьох питань податкового законодавства. Результатом роботи є довіра платників, які подарували їй своїми голосами 2 місце по області.

 Добросовісно та в повному обсязі виконує свої функціональні обов’язки  податкового інспектора Тетяна Бовсунівська, за що  голосуванням платників отримала 3 місце по Житомирській області за роботу.

   Перше місце в Житомирській області  здобула Огородник Ольга Григорівна, набравши найбільшу кількість голосів згідно народного рейтингу. Ольга Огородник  ввійшла в 15-тку  кращих податкових інспекторів України, які отримали більше 1 тисячі голосів народного визнання, а саме: за неї віддали 1144 голоси подяки за сумлінне виконання своїх обов’язків на протязі 15 років роботи в Коростенській ОДПІ для покращення  платникам  умов  практичного застосування податкового законодавства.

 Слід відмітити, що умови участі та можливість перемогти були у кожного працюючого податкового інспектора рівні. Необхідно було платникам лише зареєструвати прізвище, ім’я, по-батькові того інспектора, за якого вони хотіли  б віддати свої голоси щоденно на протязі 3-х останніх місяців 2013 року.

  Редакцією газети  "Все про бухгалтерський облік"  всі три переможниці Житомирської області  відзначені  дипломами.

  Перемога коростенців ще раз підтверджує покращення партнерських відносин платників та працівників Міністерства доходів і зборів, вселяє надію на те, що всі ми з гідністю витримаємо всі випробування та завтра будемо кращими, ніж сьогодні, а в результаті  маленьких особистих перемог кожного складуться великі здобутки нашого народу та держави.

Світлана Рижкова, представник газети

«Все про бухгалтерський облік» за

дорученням та з найкращими побажаннями 

від головного редактора Олександра Степового