ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
«Таємниці заховані в скелі»
2.04.2019

                                     

 Жіноча Рада міста, за ініціативою міського голови Володимира Москаленка, в період весняних канікул організувала благодійну акцію «Сторінками минулого», на яку запрошувалися діти з кризових та багатодітних родин.

Група коростенців із 26 чоловік  діток у супроводі батьків відвідали  підземний військово-історичний комплекс «Скеля». Вони з уважністю розглянули командний бункер укріпрайону, який будували у середині 30–их років  у гранітних відкладеннях.  Головною особливістю є  його цілковита автономність.

 Експозиції музею містять речі: зброю, одяг, макети вогневих точок, схеми захисних споруд, колекції протигазів та інших індивідуальних засобів захисту, зброї часів Другої Світової війни, реконструкції радіорубки, госпіталю і навіть кімнати призначеної

для верховного головного командувача.

Увагу дітей, особливо хлопчиків, привернули численні моделі літаків, які вони уважно розглядали через скло, друкарська машина «Мерседес». Уважно розглядали рідкісні фото воєнного періоду, реконструкції і макети ДОТів, схеми опорних вузлів.

Окремої уваги заслуговує вузол зв’язку з кімнатою урядового зв’язку,оперативний зал. Працівники музею показали діючу кнопку «тривоги»:

-         Цей об’єкт – настільки режимний і засекречений, що навіть зараз не можливо точно встановити всі його комунікації.

Крім експонатів 1941 року в музеї зібрана цікава колекція з дозиметрів, чимало експонатів з часів Чорнобильської катастрофи – захисна дитяча камера.

Оглянули кімнату АТО, в якій зібрані різні матеріали, фотографії, документи, «трофеї» із зони бойових дій на Сході нашої держави, адже багато коростенців служили і служать захищаючи рубежі нашої країни.

Діток також зацікавила виставка знарядь та бронетехніки поруч з виходом.

До речі, сам об’єкт розташований в одному з найгарніших місць Коростеня. Це унікальний музей, який  обов’язково потрібно відвідати. Гордимося цією історичною пам’яткою!  

 Жіноча Рада міста вдячна директору військово-історичного  комплексу «Скеля» Брезіцькому Оресту Володимировичу та екскурсоводу  за надання благодійної допомоги.

 

        

  Голова Жіночої ради 

  Загоруйко С.А.