ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Спільне розширене засідання виконавчого комітету Коростенської міської ради та громадської організації «Асоціація «Рада керівників підприємств міста Коростеня»»
22.03.2019

22 березня 2019 року в Коростені відбулось спільне розширене засідання виконавчого комітету Коростенської міської ради та загальних зборів Асоціації «Рада керівників міста Коростеня». 
Цього року захід було проведено на базі коростенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5. На початку пленарного засідання учасники відвідали дошкільний навчальний заклад № 18.
У загальних зборах взяли участь міський голова Володимир Москаленко, народні депутати України Володимир Арешонков та Юрій Павленко, голова Асоціації «Рада керівників міста Коростеня» Василь Куницький, керівники підприємств, установ, організацій міста, приватні підприємці, члени виконкому, депутати обласної та міської рад.
Міський голова Володимир Москаленко проінформував присутніх про проведену роботу з благоустрою міста за 2018 рік та намітив плани на поточний період. Також міський голова за традицією представив нових керівників, які розпочали свою діяльність у місті в минулому році.
Василь Куницький, голова Асоціації “Рада керівників міста Коростеня” доповів про роботу Асоціації за минулий рік. Про плани Асоціації на 2019 рік та фінансовий звіт за 2018 рік розповів Микола Луцишин, виконавчий директор. 
Начальник відділу освіти Алла Краснокутська проінформувала учасників засідання про участь підприємств, організацій міста у наданні допомоги освітнім закладам Коростеня у 2018 році. 
Подібні спільні засідання практикуються в місті вже багато років поспіль та мають позитивний результат для співпраці органів місцевого самоврядування з місцевими підприємствами, представниками малого та середнього бізнесу.