ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Соціальний захист воїнів АТО
14.02.2017

 

12 лютого 2017 року у Центрі соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи  м. Коростень відбувся захід, на якому були присутні 35  учасників АТО, керівник групи само- та взаємодопомоги «Гуртом легше» та начальник Управління праці та соціального захисту населення.

Ігор Єсін обговорював із захисниками питання соціального захисту саме учасників АТО та членів їх сімей. Повідомив, що воїни мають право на лікувально-оздоровчу путівку та можуть самі обрати санаторій в якому бажають оздоровлюватися. В разі не використання цієї пільги, гроші за не використану путівку повертаються у встановленому розмірі приблизно 5250 гривень. Також ознайомив з порядком оформлення субсидії та надав інформацію щодо встановлення безкоштовних лічильників на воду та відшкодування харчування дітям, батьки яких є учасниками АТО

На закінчення зустрічі керівник групи «Гуртом легше» зібрала списки осіб, що потребують покращення житлових умов, зачитала інформацію про вільні вакансії по працевлаштуванню, так як серед учасників АТО виявилось багато безробітних та поділилася знайденою інформацією про проекти, які створені для учасників АТО такі як: «Воїну гідна праця», «Безкоштовні пластичні операції канадськими медиками для воїнів АТО».

Нагадала всім присутнім, що 19 лютого о 14:00 в приміщенні бібліотеки ім. Островського міста Коростень відбудеться захід-реквіум до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Запрошуємо всіх відвідати групу само- та взаємодопомоги «Гуртом легше»,  зустрічі якої відбуваються кожної неділі о 13:00. Ми на Вас чекаємо! Тел. (04142)2-23-66.

Соціальний педагог ЦСПР

Вікторія Обиход