ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Соціальна картка учасників АТО в дії
3.07.2017

Соціальна картка учасників АТО в дії.

        Існує чимало програм та проектів, направлених на соціальний  захист учасників антитерористичної операції та бойових дій. Однією з них є «Соціальна картка учасників АТО «Українці разом». У березні місяці була  надана детальна інформація спеціалістів Центру соціально-психологічної реабілітації населення  та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи м. Коростень про умови програми та послуги, які надає Центр по даній програмі. Нещодавно Голова Державної служби в справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко приймав участь у «круглому столі» в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ», де наголосив, що «Соціальна картка учасника АТО» є ефективною Всеукраїнською програмою соціально-правового захисту учасників бойових дій на Донбасі та членів їх сімей, яка може працювати і на державному рівні та  вже дає суттєві переваги для учасників АТО та УБД.

      За найновішими даними сайту Всеукраїнського ГО «Українці разом» за даною програмою обсяг знижок та наявність нових можливостей постійно збільшується завдяки новим партнерам соціально-відповідального бізнесу, куди входять понад 1800 малих та середніх підприємств. На сьогодні вже понад 80 тисяч демобілізованих бійців  отримали соціальні картки і користуються цією адресною допомогою. Тому ще раз нагадуємо, що фахівці Центру СПР населення в нашому закладі сприяють реєстрації  тим учасникам АТО, хто немає доступу до Інтернету чи не має можливості зареєструватись самостійно. На сьогодні вже чимало учасників бойових дій м. Коростеня та Коростенського району звернулися по допомогу до нашого Центру по даному питанню і багато з них отримали такі соціальні картки.

    Тому, якщо ще хтось із учасників АТО не зареєструвався на сайті Всеукраїнського ГО «Українці разом!», ви можете скористатися послугами спеціалістів Центру, які допоможуть вам це зробити. Звертайтеся за адресою:

Пролетарська,3, Центр соціально-психологічної реабілітації населення.

 Довідки за телефоном: 5-86-62