ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Соціальна адаптація демобілізованих учасників АТО
3.05.2017

 

до умов мирного життя

        26 квітня 2017 року відбувся круглий стіл з представниками місцевого самоврядування сіл Бондарівка, Гулянка та інших сіл, які належать до Ушомирської сільської ради Коростенського району, де були надані  інформаційні та правові  послуги демобілізованим учасникам АТО спеціалістами Центру соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи м. Коростень, діяльність якого направлена на надання психологічних, соціальних, навчально-просвітницьких та інформаційних  послуг для учасників бойових дій та можливості їх участі в міжнародних програмах та проектах.  

        «Соціальна адаптація демобілізованих  учасників АТО до умов мирного життя», власне такою темою буда представлена презентація провідного фахівця із соціальної роботи Центру  з метою висвітлення  питань реалізації державних, регіональних та місцевих програм, спрямованих на соціальну адаптацію демобілізованих   до мирного життя. Присутніх ознайомили з основними складовими   соціальної адаптації: психологічною, правовою та професійною.

      Юрисконсульт ЦСПР Ольга Вигівська повідомила про юридичні послуги, які надаються учасникам АТО у Центрі,  розповіла про основні пільги, соціальні гарантії та їх механізм реалізації учасниками бойових дій та інвалідами війни. Окремим учасникам було надано індивідуальні консультації.

      Основна увага була зосереджена  на програмах та проектах Центру, які спрямовані на реалізацію соціальної адаптації  демобілізованих військовослужбовців м. Коростеня та Коростенського району. Бійцям будо  повідомлено про Всеукраїнську програму «Виходь у світ», метою якої є навчання англійської мови  для учасників АТО та УБД  для підвищення конкурентоспроможності  на ринку праці та збільшення можливості отримати гідну роботу або відкрити власну справу.

        Демобілізованим учасникам  запропонували взяти участь в проекті «Жива бібліотека», щоб ближче з ними познайомитись, виявити їхні  проблеми, знайти   способи їх вирішення, а також мати можливість проводити зустрічі з учнівською молоддю задля виховання патріотизму в підростаючого покоління.

      Присутніх зацікавила інформація про Всеукраїнську програму  із соціального захисту «Соціальна картка учасника АТО», яка реалізується з ініціативи Всеукраїнського об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!” та за підтримки Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. Вони дізналися про цілий комплекс заходів, який пропонує програма, а також про  надання  послуг по даній програмі у Центрі.

        Так як  одним з напрямків діяльності  Центру є робота в рамках міжнародних програм та проектів, то демобілізованим теж була запропонована інформація  про можливість  участі у міжнародному проекті «Повернення до життя» за підтримки Агентства міжнародного розвитку Уряду США(USAID), Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації, де реалізується  Програма активної реабілітації для учасників бойових дій, які мають певні порушення здоров’я внаслідок травм. Було повідомлено про роботу, яка проводиться по міжнародному проекту по напрямку допомоги сім’ям загиблих бійців за сприяння  ЗУАДК-Злученого українсько-американського допомогового комітету, США, де вже 3 сім’ї загиблих  учасників АТО з Житомира, Бердичева та  Черняхова беруть участь.

         Зустріч завершилася, демобілізовані військовослужбовці, члени сімей АТО та представники місцевого самоврядування з надзвичайно великою кількістю інформаційних матеріалів  розійшлися по домівках. Інформація, яка знаходиться  в брошурах, буклетах, інформаційних листівках, візитівках, окремих випусках двомовної газети Центру «Коростень-News» про діяльність ЦСПР, напрямки роботи, види допомоги, які надаються у закладі сподіваємося стане корисною, а вони  ще раз зможуть  детально вивчити всю надану інформацію. Всіх присутніх ми запросили до співпраці і запропонували не боятися просити про допомогу, яка під силу нам, фахівцям Центру.

       Ми щиро раді їм допомогти, адже тільки спільними зусиллями ми зможемо подолати проблеми та отримати перемогу!

 

Провідний фахівець із соціальної роботи-Віра Гис

ЦСПР населення, м. Коростень