ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Слідами прямого ефіру
26.06.2019

На виконання розпорядження міського голови  №160   від 04.06.2019 р. «Про заходи щодо забезпечення виконання запитів і пропозицій, які надійшли від громадян під час прямого телеефіру 23.05.19 р.» виконавчий комітет Коростенської міської ради надає інформацію:

Питання, що потребують вивчення і вирішення

Відповіді

Перевірити стан теплопостачання в буд. Шевченка (Кірова), 82

За інформацією КП «Теплозабезпечення», в опалювальний період 2018-2019 р. котельня по вул. Шевченка, 86-А, від якої опалюється житловий будинок по вул. Шевченка, 82 працювала в автоматичному режимі відповідно до температури навколишнього середовища. Нарахування за спожиту теплову енергію мешканцям будинку проводились відповідно до показників будинкового приладу обліку теплової енергії. В січні 2018 р. підприємством проводились перерахунки за особистими зверненнями споживачів житлового будинку № 82 по вул. Шевченка у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 17.02.2010 р. № 151 «Про затвердження Порядку проведення перерахунків розміру плати за надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення в разі ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниження якості».

Частина звернень споживачів житлового будинку по вул. Шевченка, 82 була викликана відсутністю опалення в ванних кімнатах квартир 4-го підʼїзду. Ця ситуація сталась внаслідок самовільного втручання власників окремих квартир в систему централізованого опалення будинку, які самовільно демонтували стояки ЦО в своїх ванних кімнатах, внаслідок чого припинилась подача теплоносія в ванних кімнатах інших квартир, розташованих по стояку.

Співвласникам будинку спільно з управляючим КВЖРЕП № 1 необхідно вжити заходів з метою відновлення системи ЦО відповідно до проектного рішення на будинок.

Прогрейдерувати та підсипати вул. Козака, буд. № 16-28.

За інформацією комунального виробничо-господарського підприємства, роботи по грейдеруванню дороги  по вул. Козака були виконані 06.06.2019 року.

Розглянути можливість асфальтування вул. Козака до вул. Комарова

Видатками місцевого бюджету на 2019 рік кошти на асфальтування дороги по вул. Козака не передбачені.

Розглянути можливість встановлення освітлення вул. Козака (буд. № 54-74), пров. Козака

. За інформацією КВГП, роботи по освітленню пров. Козака виконані, роботи з облаштування вуличного освітлення по вул. Козака (буд. № 54-74) включені  в план робіт підприємства на червень-липень поточного року.

Розглянути можливість реконструкції зони відпочинку біля пам’ятного знаку Молоді Коростенщини XX ст., встановлення фонтану

Відділом опрацьована можливість реконструкції зони відпочинку біля пам’ятного знаку Молоді Коростенщини ХХ ст. Згідно вимог генерального плану міста та плану зонування, територія передбачена для розміщення майданчиків для відпочинку населення. Тому з метою виконання заходів відділ готовий підготувати пропозиції Управління житлово-комунального господарства для замовлення проектної документації на реконструкцію вищезазначеного об’єкту.

Забезпечити зрізання аварійних дерев по вул. Шевченка, 51

Аварійні дерева по вул. Шевченка, 51 були комісійно обстежені,  складено акт на їх видалення, рішенням виконкому від 17.04.2019 року № 192 було надано дозвіл на їх видалення. Вказані дерева поставлені в загальну чергу зрізки аварійних дерев по місту на 2019 рік.

Розглянути можливість асфальтування або викладення плиткою дитячий майданчик біля виконкому

Щодо можливості асфальтування або викладення плиткою дитячого майданчика біля виконкому, відділ пропонує передбачити гумове покриття окремих ділянок ігрового майданчика. Відповідні схеми покриття були підготовлені КП «КоростеньАрхБюро»  та передані на розгляд керівництву ще у 2018 році.

Дати роз’яснення щодо тарифів на тепло- та водопостачання

Тарифи на житлово-комунальні послуги формуються відповідно до Закону України від 24 червня 2004 року №1875-IV «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», Закону України від 02 червня 2005 року № 2633-ІV «Про теплопостачання» та Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні».

Розглянути можливість облаштування прибудинкових територій (Гербовий пров. 6а, 8а)

За інформацією КВЖРЕП № 1, прибудинкова територія житлових будинків по пров. Гербовому № 6-А та № 8-А знаходиться в задовільному стані. Якщо співвласники будинків готові організувати суботник та самостійно провести роботи з благоустрою подвірʼя, КВЖРЕП зі свого боку надасть необхідну допомогу у проведенні робіт.

Станом на 20.06.2019 р. співвласники будинків № 6-А та № 8-А по пров. Гербовому ще не визначились з формою управління своїми будинками.

Співвласники цих будинків в будь-який час можуть прийняти рішення про обрання управителя або створити об’єднання співвласників багатоквартирного будинку та господарювати самостійно.

Закон дозволяє об’єднанню співвласників самому збирати внески і раціонально їх використовувати, самостійно обирати обслуговуючі організації або управлінську компанію, яку можна змінити в разі надання нею неякісних послуг. ОСББ самостійно займається плануванням робіт, необхідних для якісного утримання будинку та прибудинкової території, визначає кошторис утримання будинку та на загальних зборах встановлює розмір внесків його мешканців.

Процедура прийняття рішень щодо управління будинком зборами співвласників визначена ст. 10 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».

Відрегулювати світлофор біля АТБ (залізничний вокзал), відкрити ділянку дороги для двостороннього руху

14.06.2019 р. було проведено засідання комісії з безпеки дорожнього руху. За результатами засідання було вирішено:

-       відкриття двостороннього руху по пров. Гербовому є недоцільним та таким, що може призвести до дорожньо-транспортних пригод;

-       зобов’язати КВГП прибрати табличку «Рух вправо», що розміщена на світлофорі, який знаходиться на перехресті вул. Шевченка на пров. Гербовий (біля магазину АТБ).

Відновити роботу громадського туалету біля швейної фабрики «Арсанія». Переглянути вартість ціни в громадському туалеті в парку культури та відпочинку «Древлянський»

 Вартість послуг в громадському туалеті в парку «Древлянський» з початку його роботи і до цього часу складає 1 грн.

На даний час приміщення туалету знаходиться в аварійному стані(затоплене), власником цього приміщення проводяться ремонтні роботи.