ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Слідами прямого ефіру
25.10.2018

На виконання розпорядження міського голови № 265 від 14.09.18 р. «Про заходи щодо забезпечення виконання запитів і пропозицій, які надійшли від громадян під час прямого телеефіру 06.09.18 р.» виконавчий комітет Коростенської міської ради надає інформацію:

 1.

Розглянути можливість облаштування асфальтного покриття по вул. Козака, буд. 16-39,  Ковельська (Воровського),

вул.Гайдамацька (Чапаєва), Річна, вул.  Шкільна - Кривоноса,

Однією з проблем в сфері благоустрою нашого міста є те, що з354,3 кмміських доріг тільки113,7 км– дороги з асфальтовим покриттям. В зв’язку з обмеженістю коштів в місцевому бюджеті, на жаль, немає можливості одразу виділити достатньо коштів для проведення асфальтування всіх вулиць, які цього потребують.

В 2019 році асфальтування об’єктів вулично-дорожньої мережі буде проводитись в межах коштів, передбачених видатками міського бюджету. Першочергово буде проводитись ремонт вулиць із значним рухом автомобільного транспорту. При формуванні переліку об’єктів, фінансування яких буде здійснюватись у наступному році, пропозиції щодо асфальтування вул. Козака, Ковельська (Воровського), Гайдамацька (Чапаєва), Річна, Шкільна будуть розглянуті та по можливості, враховані.

2. 

 

 

Розглянути можливість проведення освітлення по вул. Козака, буд. 53-80, пров. Козака, буд. 1-18

За інформацією КВГП, для облаштування вуличного освітлення по пров. Козака, 1-18, необхідно, за попередніми розрахунками, 37000 грн. Видатками міського бюджету на 2018 рік кошти на виконання даних робіт не передбачені.  По вул. Козака, 53-80 мережі вуличного освітлення є. Найближчим часом працівниками підприємства буде проведено заміну перегорівших ламп.

3. 

 

Забезпечити проведення ремонту їдальні ЗОШ № 3

На даний час відділом освіти виконкому Коростенської міськради та дирекцією Коростенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 вжито заходів щодо проведення поточного ремонту даного приміщення та вживаються заходи щодо залучення позабюджетних коштів. 

     На виконання розпорядження Коростенського міського голови В.В.Москаленка від 14.09.2018р №265 «Про заходи щодо забезпечення виконання запитів і пропозицій громадян під час прямого телеефіру 06.09.2018р.» відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради інформує, що  станом на 18.04.2018 року міськво виготовлено проектно-кошторисну документацію з капітального ремонту даху із заміною покрівлі їдальні та спортивної зали Коростенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 по вул.Древлянська, 20, м.Коростеня Житомирської області, відповідно до якої загальна кошторисна вартість будівництва складає  518165,00грн. (п’ятсот вісімнадцять тисяч сто шістдесят п’ять гривень 00 копійок)

  На підставі письмового звернення дирекції Коростенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради  порушив клопотання перед Коростенською міською радою про виділення додаткових коштів для  фінансування ремонту покрівлі даху та стелі шкільної їдальні, які знаходяться в аварійному стані та несуть загрозу життю і здоров’ю учнів та працівників вищеназваного закладу загальної середньої освіти.

 

4. 

 

Дати роз’яснення щодо будівництва ДНЗ в районі військового містечка

з метою розширення мережі закладів дошкільної освіти виготовлено проектно-кошторисну документацію на будівництво нового дошкільного закладу на 150 місць по вул.Оснадчука. У зв’язку з підвищенням цін на будівельні матеріали та будівельні роботи в 2018р. здійснено перерахунок кошторисної вартості будівництва закладу дошкільної освіти та проведено експертизу. Вартість будівництва становить 58,4 млн.грн. Даний проект подано до Державного фонду регіонального розвитку для участі у конкурсі.

 

5. 

 

 

Дати роз’яснення щодо суми коштів, витраченої на заміну асфальтного покриття на плитку в центрі міста

Протягом поточного року було проведено:

- реконструкцію тротуару по вул. Героїв Чорнобиля (Красіна) загальною площею400 м²на суму 335,0 тис. грн.;

- реконструкцію майданчика по вул. Шевченка біля будівлі міської ради загальною площею1765 м2на суму 990,0 тис. грн.;

- капітальний ремонт тротуару по вул. Грушевського загальною площею 856 м²на суму 1142,848 тис.грн.

6. 

 

 

Розглянути можливість встановлення додаткових сміттєвих контейнерів по вул. Табукашвілі, 17, 19, 21, 23, Кірова, 32, 34

 На даний час у комунального підприємства, на жаль,  немає вільних контейнерів. У разі надходження до підприємства нових контейнерів пропозиція щодо встановлення додаткових контейнерів буде врахована.

Також співвласники будинків, які користуються майданчиком, можуть самостійно закупити та встановити контейнери біля своїх будинків, оскільки Правилами надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 р. №1070 передбачено, що контейнерні майданчики можуть обладнуватися як споживачами, так і виконавцем послуг з вивезення побутових відходів. Відповідно балансоутримувач зобов’язаний забезпечувати утримання контейнерних майданчиків та контейнерів в належному санітарному стані.

7. 

 

 

Розглянути можливість облаштування тротуару біля ЗОШ № 1 (від УТОСу до навчального закладу)

По вул. Івана Котляревського є тротуари від перехрестя з вул. Шолом-Алейхема до перехрестя з вул. Жмаченка. Облаштувати тротуар від вул. Жмаченка до вул. Григорія Сковороди, на жаль, немає можливості, оскільки зменшити ширину проїзної частини вулиці неможливо, а території садиб приватної забудови межують з проїзною частиною дороги.  У разі, якщо власники домогосподарств на зазначеній ділянці вулиці погодяться на передачу місту частини земельних ділянок, необхідних для облаштування тротуару, його буде збудовано.

8. 

 

 

Розглянути можливість впорядкування території по вул. Сосновського (вздовж 5 казарми)

Комунальним виробничо-господарським підприємством були виконані роботи з впорядкування території по вул. Сосновського вздовж 5 казарми, а саме обрізане гілля дерев, що заважало проходу по тротуару, проведено вирубку кущів і чагарників, викошені узбіччя дороги.

9. 

 

 

Розглянути можливість проведення ремонтних робіт будинків № 4, 6 по вул. Кривоноса

Щодо проведення ремонту в будинках № 4 та № 6 по вул. Кривоноса повідомляємо, що КВЖРЕП № 1 в межах коштів, які сплачують мешканці, надає послуги з утримання будинку і прибудинкової території. КВЖРЕП № 1 не проводить капітальних ремонтів,  оскільки дані роботи не входять до складової тарифу за послуги з утримання будинку і прибудинкової території.

Одночасно повідомляємо, що у 2015 році набрав чинності Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Згідно з цим Законом саме співвласники багатоквартирного будинку, крім іншого, зобов’язані забезпечувати технічне обслуговування та у разі необхідності проведення поточного і капітального ремонту спільного майна багатоквартирного будинку. Кожний співвласник несе зобов’язання щодо належного утримання, експлуатації, поточного і капітального ремонтів спільного майна багатоквартирного будинку пропорційно до його частки співвласника.

10. 

Розглянути можливість встановлення дитячого майданчику в мікрорайоні Хіммаш

Планом благоустрою міста на 2018 рік кошти на облаштування дитячих майданчиків, на жаль, не передбачені. Всі сучасні дитячі та спортивні ігрові майданчики в місті облаштовано за кошти меценатів, спонсорів та депутатів рад різних рівнів. В мікрорайоні Хіммашу по вул. Б.Хмельницького є сучасний спортивний ігровий майданчик.

11. 

Забезпечити прибирання дорожнього сміття після ремонту дороги по вул. Фрунзе, 22, 24, 29

Працівниками КВГП були виконані роботи із прибирання сміття по вул. Фрунзе, 22, 24,29 після проведення ремонту дороги.

12. 

Дати роз’яснення щодо відшкодування пільгового проїзду в міському транспорті

В березні 2018 року Кабінет міністрів України схвалив Постанову, якою визначив порядок надання пільг на проїзд усіма видами міського, приміського та міжміського транспорту в готівковій формі за рахунок міського бюджету.

Затверджений порядок надає право органам місцевого самоврядування самостійно приймати рішення про впровадження монетизації пільг.

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації визначено, що розмір щомісячної готівкової виплати по Житомирській області складає 120,0 грн. В зв’язку з тим, що монетизація пільг передбачає відшкодування оплати проїзду з міського бюджету за всіма видами міського, приміського та міжміського транспорту, зазначена сума коштів є незначною для осіб, які часто ними користуються.

Для міського бюджету потреба становить: для 10 визначених Постановою категорій пільговиків - 10,0 млн.грн/рік, в разі доповнення переліку пільговиків пенсіонерами за віком – 33,1 млн.грн/рік без врахування підвищення вартості проїзду.

Для міського бюджету дані суми коштів є непід’ємними та пасажири, які постійно користуються транспортом загального користування, висловлюють своє невдоволення мізерною сумою.

Таким чином, в 2019 році запровадження механізму монетизації не планується.

13. 

Забезпечити прибирання парку Шевченка

Утримання парку ім. Т.Г.Шевченка здійснюється Коростенською дирекцією залізничних перевезень. Виконавчим комітетом на ім’я керівника дирекції направлено листа з проханням  забезпечити прибирання парку.

14. 

Вивчити питання відкриття аптеки та облаштування дитячого майданчика в мікрорайоні Ковельський парк

В районі Ковельського парку, по вул. Шевченка 66, 78 станом на 20 вересня  поточного року  працюють два аптечні  заклади.  Питання подовження режиму роботи аптеки  розглядається власником  однієї з них.

           Облаштування дитячого майданчика  в районі Ковельського парку заплановано на 2019 рік.

 

 За рахунок коштів бюджету участі в поточному році планується облаштування спортивного майданчика по вул. Маяковського, 107. Також за кошти обласного бюджету планується облаштування дитячого спортивного майданчика біля стадіону «Локомотив» по вул. Шевченка, планується придбання та встановлення дитячих ігрових комплексів по вул. Шевченка, 91, та Маяковського, 39.

15. 

Перевірити стан електропостачання в мікрорайоні Мирний

Працівниками КВГП були виконані роботи по ліквідації аварійної ситуації та відновленню вуличного освітлення мікрорайону Мирний. Станом на 02.10.2018 року вуличне освітлення в даному мікрорайоні працює.

16. 

Розглянути можливість будівництва туалету в центрі міста

Згідно попередніх пропозицій загальноміський туалет напівпідземного типу  планується розмістити в районі перехрестя вулиці Грушевського- Героїв Чорнобиля

17. 

Розглянути можливість відкриття торгівельно-розважального центру

Згідно містобудівної документації розробленої українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст «ДНІПРОМІСТ» імені Ю.М. Білоконя торгівельно-розважальний центр заплановано розмістити на території колишнього підприємства  «Льонок» по вул.. Героїв Чорнобиля

18. 

Перевірити стан водопостачання по вул.В.Стуса (Сакко-і-Ванцетті), 5

За інформацією КП «Водоканал», 19.09.2018 року працівниками підприємства були виконані ремонтні роботи системи водопостачання житлового будинку по вул. Василя Стуса, 5.

19. 

Перевірити стан зливової каналізації по вул.Вишневецького, 4,  Київська, 5

За інформацією КВГП, в вересні поточного року були проведені роботи по прочищенню мереж зливової каналізації по вул. Паризької  Комуни (Вишневецького). Роботи з прочищення мереж зливової каналізації по вул. Київська заплановано на жовтнь 2018 року.