ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Школа діалогу та комунікації
1.11.2018

     На сьогоднішній день у час, коли ми переживаємо не найкращі часи,  будь-яка діяльність вимагає зміни стилю спілкування у колективі,  оточуючому середовищі зокрема та в суспільстві в цілому. У сучасному світі здатність діяти в команді, безсумнівно, є одним з найбільш затребуваних особистих якостей поряд з надійністю, готовністю допомогти, чуйністю. Ці якості необхідні всім, хто хоче будувати відносини з іншими на основі взаємної поваги, комунікації і співпраці. Тому і тема семінару було обрана не випадково. «Школа діалогу та комунікації. Робота в команді» саме під такою рубрикою 30 жовтня 2018р. спеціалісти Центру соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені провели семінар з елементами тренінгу у ЗОШ №8 для працівників закладу з метою ознайомлення  вчителів з ефективними методиками роботи в команді; удосконалення вміння конструктивного спілкування для створення єдиної команди. Даний семінар проводився  в рамках реалізації міжнародного проекту « Нам не байдуже-2» за  сприяння Товариства Лева (Україна) та  Фонду Terra Humana (Польща).

        Провідний фахівець із соціальної роботи до уваги присутніх представила теоретичний матеріал стосовно створення спільного бачення роботи в команді та правил ведення діалогів; ознайомила з умовами ефективності роботи команди; превенції конфліктних ситуацій;

    Впродовж  семінару одні форми роботи плавно переходили  в інші, індивідуальна форма приходила на зміну груповій, потім цікаві вправи на прийняття логічних рішень в нестандартних ситуаціях, анкетування, визначення особистих ролей у групі, самоаналіз, само-оцінювання та ін. Не менш важливим етапом роботи був етап з ознайомлення з різними видами конфліктів та превенція конфліктних ситуацій у колективах. «Теорія поколінь» теж викликала зацікавлення, адже кожне покоління має свої цінності. Тому вкрай важливе толерантне ставлення до всіх категорій населення у будь-якій сфері діяльності.

     Учасники семінару розбирали ігри та вправи, які дають можливість навчитися працювати в команді, розвинути позитивну самосвідомість, навчитися цінувати свою і чужу індивідуальність - тобто сформувати ті якості, які дозволяють спільно вирішувати складні багатоступінчасті завдання та набути практичні навички взаємодії з іншими людьми і по можливості замінити змагальний принцип принципом співпраці.