ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Спільне розширене засідання виконавчого комітету Коростенської міської ради та загальних зборів Асоціації «Рада керівників міста Коростеня»
27.03.2017

24 березня 2017 року  відбулось  спільне розширене засідання виконавчого комітету Коростенської міської ради та загальних зборів Асоціації «Рада керівників міста Коростеня». Захід  було проведено на базі ТОВ «Коростенський завод теплотехнічного обладнання».

У загальних зборах взяли участь міський голова Володимир Москаленко, народні депутати України Володимир Арешонков та Юрій Павленко, генеральний директор ТОВ «Коростенський завод теплотехнічного обладнання» Олег Головійчук, голова Асоціації «Рада керівників міста Коростеня» Василь Куницький, виконавчий директор Асоціації «Рада керівників міста Коростеня» Микола Луцишин, керівники підприємств, установ, організацій міста, приватні підприємці, члени виконкому, депутати обласної та міської рад, керівники державних адміністрацій Коростенського району, Ємільчина та Малина.

На початку засідання всі учасники ознайомились із роботою ТОВ   «Коростенський завод теплотехнічного обладнання », а після цього розпочалась пленарна частина. Було представлено нових керівників, які розпочали діяльність у місті за минулий рік.

Основною темою засідання була робота по благоустрою міста у 2016 році та заплановані заходи з благоустрою на 2017 рік. Крім того, у ході зборів було внесено зміни до Статуту, обрано Правління та Наглядову Раду Асоціації «Рада керівників міста Коростеня».

Зрозуміло, що втілити плани благоустрою міста тільки за рахунок бюджетних коштів неможливо, а тому планується залучення підприємств, установ, організацій, представників малого та середнього бізнесу.