ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Рада керівників м.Коростеня: тепло, АТО, вибори
1.10.2014

Бути чи не бути? Це шекспірівське питання в контексті спільного засідання Асоціації «Рада керівників м.Коростеня» та виконавчого комітету Коростенської міської ради стосувалося надзвичайно важливих проблем, які сьогодні стоять не тільки перед громадою міста, але й перед усією нашою державою.

Отже на засіданні обговорювалась стратегія на осінньо-зимовий період: як готові підприємства тепло забезпечення, електро  - та газопостачання.  На скільки холодною виявиться ця зима для мешканців Коростеня залежить від того, на скільки громада усвідомила всі проблеми та як підготувалась до їх вирішення. Що зроблено, щоб коростенці якнайменше відчули негаразди доповів заступник міського голови з питань діяльності житлово-комунального господарства Леонід Якубовський, його співдоповідачами стали начальник Коростенського управління газового господарства Сергій Анросович та начальник Коростенського РЕМ Андрій Солтіс.

Як надається допомога учасникам АТО, їх сім’ям та переселенцям зі сходу детально проінформував заступник міського голови Олександр Дзиґа.

Також на засіданні були присутні 7 з 11 зареєстрованих кандидатів у депутати Верховної Ради по Коростенському виборчому округу № 64. Кожному з них в алфавітному порядку  було надано рівні можливості протягом 10 хвилин  презентувати свої  виборчі програми. На жаль, слід відмітити, що не всі кандидати та їх групи підтримки мають високий рівень політичної культури, а тому використати надану можливість за призначення не змогли.  Наголошуємо, що жодних резолюцій щодо підтримки того чи іншого кандидата в депутати учасники засідання не приймали, оскільки відповідно до закону не мають таких повноважень.

Деталі та подробиці в сюжеті КОРОСТЕНСЬКОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ.