ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Проведені громадські слухання
3.08.2018

 

02 серпня 2018 р. в приміщенні Коростенської міської ради відбулись громадські слухання щодо врахування громадських інтересів при обговоренні представлених слідуючих проектів містобудівної документації:

 1. Детальний план території в районі вулиць Базарна площа-Героїв Чорнобиля з метою  визначення містобудівних умов і обмежень для реконструкції  існуючих магазинів.
 2. Детальний план території земельної ділянки по провулку Польовому з метою проведення зміни цільового призначення земельної ділянки із «для індивідуального садівництва»  на  «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд».
 3. Детальний план території Товариство колективного саду офіцерів запаса і в відставці ім. Жмаченко з метою проведення зміни цільового призначення земельної ділянки з «для індивідуального садівництва» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд».
 4. Детальний план території по вулиці Черемушки (К.Маркса), 61-М з метою визначення  містобудівних умов та обмежень для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів.
 5. Детальний план території по вулиці Грушевського, 35-Д з метою визначення містобудівних умов та обмежень для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів.
 6. Детальний план території по вулиці В. Сосновського,33-Б з метою проведення зміни цільового призначення земельної ділянки з «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» на «для будівництва та обслуговування  будівель торгівлі».
 7. Детальний план території по провулку  Герцена,6 з метою проведення зміни цільового призначення земельної ділянки з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд».
 8. Детальний план території по вулиці Сергія Кемського,16-А               з метою проведення зміни цільового призначення земельної ділянки з «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» на  «для  будівництва та обслуговування будівель торгівлі».
 9. Детальний план території по провулку Залізничному,7 з метою визначення  містобудівних умов та обмежень для розміщення, будівництва експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів  енергогенеруючих підприємств, установ і організацій міста Коростеня.
 10. Детальний план території по вулиці Козака житлового кварталу садибної забудови.
 11. Детальний план території по вулиці Залізнична житлового кварталу садибної забудови.
 12. Детальний план території по вулиці Торговій (Радянській),14 з метою проведення зміни цільового призначення земельної ділянки «для будівництва та обслуговування  будівель торгівлі».

Всі зауваження та пропозиції що надійшли в ході обговорення від депутатів Коростенської міської ради та громадськості будуть враховані при подальшій процедурі затвердження містобудівної документації.