ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
1.07.2019

З 24 по 26 червня команда з міста Коростеня приймала участь у проекті міжнародного фонду Lumos «Планування та впровадження реформи системи догляду за дітьми на місцевому рівні». Житомирська область стала пілотним регіоном, який першим розробив обласний план з деінституалізації та активно і плідно розпочав роботу у цьому напрямку. На проекті були висвітлені питання: сучасні підходи реформування системи опіки над дітьми, питання щодо системи захисту прав дітей в Україні, міжнародні концепції захисту прав дитини. Про важливість планування та здійснення реформ у сфері захисту дітей та сімей на місцевому рівні говорили: Микола Кулеба – уповноважений Президента України з прав дитини, керівництво Житомирської облдержадміністрації, Галина Булат – координатор фонду Lumos в Україні, Лариса Шевчук – начальник Управління освіти і науки Житомирської області тощо. Сім’я – це природне захисне середовище для дитини, у родині кожна дитина – особистість. В інституції особистість втрачається, розчиняється в колективі, цей меседж став пріоритетним і головним на протязі трьох днів роботи команд з Житомирської області. Місто Коростень на проекті представляли: заступник міського голови з гуманітарних питань Дзиґа О.О., керівник служби у справах дітей – Фіцай Н.М., керівник відділу освіти – Краснокутська А.В., керівник відділу охорони здоров’я – Заєць М.А., керівник Коростенського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Микитчук О.Ф., директор КУ «Коростенський інклюзивно-ресурсний центр» Коростенської міської ради – Василенко Т.О. Основним завданням команди було розробити планування по створенню послуг для підтримки дітей та сімей та удосконалити міжвідомчу взаємодію. В місті Коростені створено багато інституцій та ведеться кропітка робота в напрямку соціальної сфери та підтримки дітей та їх сімей.

Даний проект направлений на припинення інституалізації, на реалізацію проектів, спрямованих на підтримання кризових родин, щоб зменшити кількість відмов від дитини і заходи для повернення дітей у сім’ю.