ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Про виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1098
21.02.2018

Про виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1098

        Відповідно    до    ст.    26    Закону    України    "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"  від 03.10.2017 № 2148-VIII починаючи з 1 січня 2018 року право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років мають, зокрема, особи за наявності страхового стажу:               

-         з 1 січня 2018 року по 31 грудня 2018 року - не менше 25 років;

-         з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2019 року - не менше 26 років;

-         з 1 січня 2020 року по 31 грудня 2020 року - не менше 27 років.

         Пунктом 5 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" від 03.10.2017 № 2148-VIII передбачено, що в період з 1 січня 2018 року по 31 грудня 2020 року особам, які досягли віку, визначеного частиною першою статті 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", та не набули страхового стажу, передбаченого нормами зазначеної статті, за умови наявності у них не менше 15 років страхового стажу, призначається тимчасова державна соціальна допомога.

         Зазначена тимчасова державна соціальна допомога призначається органами соціального захисту населення і виплачується до досягнення такими особами віку, з якого вони набувають право на призначення пенсії.

         Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1098 затверджено Порядок призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

         Цей Порядок визначає механізм призначення у період з 1 січня 2018 по 31 грудня 2020 тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла віку, визначеного частиною першою статті 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", але не набула права на пенсійну виплату у зв'язку з відсутністю страхового стажу, передбаченого нормами зазначеної статті, за наявності в неї не менш як 15 років страхового стажу, та її виплати.

         Під час досягнення пенсійного віку, визначеного частиною першою ст. 26 Закону  України  "Про  загальнообов'язкове  державне  пенсійне страхування", особа звертається до органів Пенсійного фонду України із заявою про видачу довідки про наявний страховий стаж.

Довідка про наявний страховий стаж за формою згідно з додатком видається органами Пенсійного фонду України за заявою особи, довільної форми. До заяви додаються копія трудової книжки та у разі потреби документи, що підтверджують трудовий стаж, визначені Порядком підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12 серпня 1993 № 637.

    Обчислення страхового стажу проводиться відповідно до ст. 24 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".    

        Після проведення обчислення страхового стажу заявнику надсилається або надається під особистий підпис довідка про наявний страховий стаж, яка видається у двох примірниках в день звернення, але не пізніше ніж через п'ять робочих днів та пам'ятка.

         Довідка видається лише за наявності в особи не менш як 15 років страхового стажу.

         Для формування особової справи додаються:

- копія документу про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

- копія паспорта особи, яка звертається;

- копія довідки про наявний стаж.

 

Перший заступник начальника Коростенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області            Ірина Обиход