ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Про порушення в голосуванні йшлося на засіданні Координаційної ради з питань Бюджету участі
11.12.2017

Протокол №6

 засідання Координаційної ради з питань Бюджету участі у м.Коростень

 

від 8.12.2017р.                                              

 

Місце проведення: каб.№26 міськвиконкому.

 

Відповідно до рішення шістнадцятої сесії VІІ скликання від 31.08.2017 р. №796, розпорядженням міського голови  від 12.09.2017 року №235 створена Координаційна рада з питань Бюджету участі, до складу якої увійшли:

 1.  

Балаболова Ірина Миколаївна

Представник громадської організації «Вітер Надії та Любові»

 1.  

Огородник Ольга Григорівна

Представник громадського об’єднання «Стиль життя»

 1.  

Ларькова Світлана Сергіївна

Представник громадської організації «Спілка голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Солідарність»

 1.  

Грищенко Олена Миколаївна

Представник громадської організації «Сила Народу України»

 1.  

Білошицький Олександр Петрович

Представник громадської організації «Молодіжна міська рада»

 1.  

Бошаков Олег Георгійович

Представник організації «Древлянська  громадська екологічна рада міста Коростеня»

 1.  

Васянович Андрій Юрійович

Представник громадської організації «Учасники АТО Коростенщини»

 1.  

Вигівський Володимир Васильович

Секретар міської ради

 1.  

Любочко Світлана Миколаївна

Депутат міської ради

 1.  

Дідківський Руслан Володимирович

Член виконавчого комітету Коростенської міської ради

 1.  

Якубовський Леонід Павлович

 

Заступник міського голови

 

Присутні на засіданні 9 осіб. (Засідання Координаційної ради вважається легітимним, якщо на ньому присутні понад 50% загального складу Координаційної ради.)

1.

Якубовський Леонід Павлович

2.

Огородник Ольга Григорівна

3.

Ларькова Світлана Сергіївна

4.

Любочко Світлана Миколаївна

5.

Вигівський Володимир Васильович

6.

Балаболова Ірина Миколаївна

7.

8.

Васянович Андрій Юрійович

Грищенко Олена Миколаївна

9.

Бошаков Олег Георгійович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В роботі засідання взяли участь:

Боровков Володимир Валентинович - голова ГО «Агенції регіонального розвитку», координатор Бюджету участі у м.Коростень.

 

 ВИСТУПИЛИ:

Голова Координаційної ради з питань Бюджету участі Ларькова Світлана Сергіївна ознайомила присутніх з попередніми результатами процесу голосування Бюджету участі у м.Коростень: електронне голосування проводилоя з 6 листопада по 6 грудня 2017 року включно та в паперовому вигляді - 24, 25, 26, 27 листопада 2017 року в кабінеті №13 міськвиконкому (вул.Грушевського, 22). Попередні результати неможливо рахувати реальними тому, що виявлено багато порушень в процесі голосування.

 

Член Координаційної ради з питань Бюджету участі Вигівський Володимир Васильович відмітив те, що з усіх списків, які були подані під час голосування для перевірки на наявність мешканців  міста Коростень, виявлено біля 20% голосів  нереальних: невірний рік народження (2017 рік), відсутність прописки в місті Коростені, замість прізвища, імені та по-батькові простий набір букв алфавіту і т.д. Інформація, оформлена Актом перевірки щодо відповідності списків громадян м.Коростеня, є підставою для скасування голосів рішенням Координаційної ради.

 

 Координатор Бюджету участі у м.Коростень Боровков В.В. довів до відома присутніх інформацію по проблемних питаннях при вибірковій перевірці даних голосування, а саме: сумнівна реєстрація голосів (більше сотні) в один день з одного акаунту з однієї е-mail – адрес.  Після вибіркового дозвону по телефону щодо підтвердження інформації громадян виявлено, що більшість зареєстрованих в системі телефонних номерів з акаунтів, що були визначені сумнівними, є недійсними. А за нечисленними випадками, де вдалось поспілкуватись, було виявлено, що громадяни не підтвердили ні факт реєстрації або голосування, ні бажання підтримати проект.

Крім того, за особистими зверненнями громадян адміністраторам веб-сервісу відомі факти використання персональних даних без відома їх власників, в тому числі використання даних померлих громадян, а також створення акаунтів мешканців із фальшованими даними, що є неприпустимо, так як викривляє реальний стан підтримки проектів та має бути врахованим при підрахунку голосів і визначенню проектів такими, що є підтриманими відповідно до діючого Положення про Бюджет участі в місті Коростень.

 

Боровков В.В.  зазначив, що використання персональних даних громадян без їх згоди та відома є грубим порушенням прав громадян та чинного законодавства.  Таки дії є й дискредитацією  перспективного громадського проекту, тому необхідно провести повну перевірку зареєстрованих акаунтів. Сам факт фальшування має бути оприлюдненим, а шахраї  притягнуті до відповідальності.

 

   Голова Координаційної ради з питань Бюджету участі Ларькова Світлана Сергіївна винесла питання на скасування голосів громадян, які мають рік народження 2017, які не прописані в місті Коростень, рік народження та прізвища яких не співпадає з наявною базою даних, а прізвища померлих громадян зовсім видалити з електронної системи голосування. Дану роботу по скасуванню голосів та видалення з електронної бази для голосування ПІБ громадян з порушеннями доручити Координатору Бюджету участі у м.Коростень Боровкову В.В.

 

ГОЛОСУВАННЯ: За - 9 ,   Проти - 0 ,  Утримались - 0 .

ВИРІШИЛИ:

1.Надати право адміністраторам (модераторам) веб-сервісу Громадський Проект (Бюджет Участі) заблокувати  акаунти, які за результатами звірки будуть визнаними такими, що не відповідають даним міської електронної бази мешканців та видалити з системи голоси, що були зареєстровані з цих акаунтів.

 

 ВИСТУПИЛИ:

 

Голова Координаційної ради з питань Бюджету участі Ларькова Світлана Сергіївна повідомила про недопустимість факту використання службової інформації персональних даних громадян в корисних цілях під час голосування за проекти Бюджету участі. Для попередження та виявлення фактів службового корисного використання  персональних даних громадян звернутися з проханням до міського голови Москаленка В.В. з метою організації роботи щодо попередження порушення використання особистих персональних даних громадян не по призначенню в усіх бюджетних організаціях та інших підприємствах, організаціях міста.

Модератору Боровкову В.В. зформувати списки та вказати проекти щодо голосування з однієї е-mail - адреси більше 20 голосів для розгляду членами  Координаційної ради   з питань Бюджету участі для подальшої перевірки достовірності голосів.

ГОЛОСУВАННЯ: За - 9 ,   Проти - 0 ,  Утримались - 0 .

 

ВИРІШИЛИ:

 1. Довести до відома міського голову Москаленка В.В. про наявну інформацію щодо використання у корисних цілях персональних даних громадян без їх згоди та відома працівниками бюджетних установ, що мають бази даних мешканців міста Коростеня (освіта, медицина, бібліотечна система). Запропонувати міському голові провести необхідні заходи для попередження порушення прав громадян та норми закону в усіх установах, підприємствах міста.
 2. Модератору Боровкову В.В. зформувати списки  щодо голосування з однієї е-mail - адреси більше 20 голосів для перевірки членами  Координаційної ради  з питань Бюджету достовірності даних.

 

Голова Координаційної ради                            С.С.Ларькова

 Секретар                                                            О.Г.Огородник