ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Представники з Норвегії, Польщі та України поділились досвідом з підвищення енергоефективності за моделлю ЕСКО
26.02.2018

В міському Палаці культури ім. Тараса Шевченка 23 лютого 2018 року проходив регіональний семінар на тему «Реалізація проектів з підвищення енергоефективності по моделі ЕСКО» в рамках проекту «Польсько-норвезька допомога із підвищення енергоефективності в Україні».

​​​З ​вітальн​им​​ словом виступив ​ міський голова Володимир Москаленко, який ознайомив учасників семінару з розвитком міста Коростеня, його досягненнями і планами на майбутнє. Координатор проекту від Асоціації Польських Міст Аліція Стахов’як ознайомила учасників з основними досягненнями проекту, зазначила що для 5 пілотних міст проекту було організовано начальні візити в Польщу та Норвегію, підготовлено документацію (технічну, фінансову та юридичну) для 4 об’єктів бюджетної сфери в Білій Церкві, розроблено алгоритм впровадження енергосервісного договору з усіма необхідними документами. Пані Аліція зазначила, що за результатами підсумкової конференції проекту вирішено продовжити проект в частині проведення семінарів по впровадженню енергосервісних договорів та розробки передінвестиційного аналізу для пілотних об'єктів міста Біла Церква. На завершення вступної частини Віталій Волков ознайомив з програмою заходу ​та передав слово енергоменеджеру міста Ганні Бабській, яка у свою чергу презентувала досвід міста у впровадженні проектів з підвищення енергоефекти​в​ності, а також плани міста у напрямку сталого енергетичного розвитку.

Керівник проекту та програми АЕМУ Андрій Кирчев детально зупинився на питаннях правових засад реалізації енергосервісних проектів у бюджетному секторі, особливостях процесу закупівлі послуг з енергосервісу та основних етапах реалізації таких контрактів і ризиків, пов’язаних із цим процесом. За результатами першої частини семінару виконана практична вправа із вирішення умовних проблемних ситуацій, що можуть виникнути під час реалізації енергосервісних контрактів у бюджетному секторі.

Технічний експерт проекту з Кам’янець-Подільського Юрій Лягутко, ознайомив учасників з можливими варіантами розрахунку та вибору базової лінії енергоспоживання, а наприкінці, видав практичні завдання учасникам для її розрахунку та коригування в залежності від зміни різних умов експлуатації.

Про досвід польських міст в реалізації проектів за схемою державно-приватного партнерства та пов’язані із цим можливі проблеми у своїй презентації розповів заступник міського голови міста Кобилка (Польща) - пан Пьотр Грубек. Місто активно впроваджує проекти публічно-приватного партнерства, у тому числі з підвищення енергоефективності. Серед об'єктів заклади бюджетної сфери, будівництво житлово-побутового комплексу та модернізація вуличного освітлення.  

Про перші практики реалізації контрактів за моделлю ЕСКО в Україні та виконану роботу у цій сфері в Білій Церкві в рамках чинного проекту розповів Андрій Кирчів. Частина документів вже опублікована на сторінці проекту АЕМУ за посиланням​.

Нагадаємо, діяльність ЕСКО спрямована на впровадження енергоефективних заходів з метою підвищення ефективності процесів енергопостачання та енергоспоживання.

І на завершення семінару досвід Норвегії в реалізації проектів з підвищення енергоефективності представив експерт з технічного управління будівлями -  Елін Грет Будал.

Довідково
Семінари проводяться в рамках проекту, що реалізується Асоціацією польських  міст (АПМ) у партнерстві з Норвезькою Асоціацією місцевих і регіональних влад, Асоціацією міст України та Асоціацією «Енергоефективні міста України» (АЕМУ) завдяки підтримці Фінансового механізму європейського економічного простору та Норвезького фінансового механізму. Загальний менеджмент проекту здійснюється Міністерством інвестицій та розвитку Польщі. До участі у тренінгах запрошено представників малих та середніх українських міст-підписантів Угоди мерів.